Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki ilyen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen nem törődöm?

Figyelt kérdés

Itt a horagsz szezon párom tavaly nyár végén kóstolt bele először mára szenvedélye lett.

A fiunk 10 hónapos.

Most hogy elkezdodott a szezon semmi másrol nem szól csak erről.

Munka után horgaszboltba megy szinte mindennap (de én már megint mennyit költöttem kajára??) aztán itthon haverjai al telefonról erről milyen etető anyaghoz mi kell, meg a damilok, meg a horgok...

Illetve állandóan azt pakolgatjuk jobbra balra, balról jobbra ebbe a kicsi lakásba.

Minden magyarul e körül forog.

Elegem van.

Semmit nincs velünk heti 1x hétköznaponként kijar 4-5 óra hosszara plusz szombat estétől vasárnap reggelig kint van. (nem! Nem csal meg, kapok képeket kintről mindig küld illetve telefonon is szoktunk beszélni! Nem erről van szó meg mielőtt valaki elkezdene)

Elegem van már abból hogy elvesztettük mint apuka és társat, se velem se a gyerekkel nem foglalkozik.

És ez lesz ószig.

Ti ezt mennyire toleralnatok?

Tényleg semmibe nem segít, se pelenkazas, se fürdetés, etetésbe néha szokott este a vacsi al mert akkor ugye már el van pakolva a horgász cucc.

Van még valakinek ilyen elvetemült társa?

Akinek a hobbi fontosabb lassan mint a család?


2022. máj. 13. 06:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Nekem nincs hobbim itthon vagyunk a fiúnkkal bár lenzkeret se lenne rá minden pénz szinte erre megy el....
2022. máj. 13. 06:23
 2/73 anonim ***** válasza:
91%

Férjem nagy horgász.

Decemberben született a baba. Idén már ki sem váltotta az engedélyt, mert tudta, hogy ekkora gyerek mellől nem fog tudni menni.

Egyébként ő úgy járt, hogy péntek délután, éjszaka, és szombaton délután jött haza. Sokszor mentem velw én is, sátorban aludtam. De mondta, hogy így éjszakára nem akar egyedül hagyni, kocsit nem akarja elvinni tőlünk, ha bármi lenne.

Nappal, egy-egy délután viszont már voltunk kint hármasban is májusban.

Az éjszakai dolog van elfelejtve idénre.

Az, hogy peca cucc lóg még a csillárról is, ha igen, ez ilyen.

2022. máj. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
78%
Nálatok ez nem volna megoldás, hogy nappal, és oda mehetnétek együtt?
2022. máj. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

Hát az én ferjembol akkor nagyon hiányzik az empátia :(


Siralmas. Ha ezt tudom 1000x neggondolom jobban a gyermek vállást :(

Totál egyedülálló anyuka vagyok.

2022. máj. 13. 06:33
 5/73 A kérdező kommentje:
Szoktunk menni 2 hetente 1x délután. Hétvégén soha mert ugye éjszakára megy. Kértem már hogy ne. Azt mondja mindig erre hogy egész évben ezt várta ne csináljam már ezt. Én ne csináljam!!!! :D
2022. máj. 13. 06:35
 6/73 anonim ***** válasza:
11%
Sosem értettem ezt, miért nem lehetne valakinek élete a gyerek mellett....Hagy menjen horgászni. Te is találj magadnak valami más elfoglaltságot. Egy 10 hónapos már nem olyan kicsi, nyugodtan rá lehet bízni q nagymamára is egy napra.
2022. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
96%
A hal, főleg a ponty éjszaka megy, az tény, nappal igazából csak a hangulat van meg, a joidő, a vízpart, meg hogy tudja a kis mütyűr cuccait szerelgetni. De valahogy akkor is meg kell vele értetni, hogy ez így nem oké. Ezt a szezont áldozza most be, jövőre meg már akár a gyerek kint is aludhat vele sátorban.
2022. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
24%

Miert kellene bealdozni ezt a szezont? Meg kellene beszélni, hogy Jani, mi lenne, ha minden második hétvégén mennél csak, hogy hármasban is tudjuk egy hétvégét tölteni.

Nekem nagyon úgy tűnik, menekül a pasi rendesen, mert az asszony minden percét be akarja osztani.

2022. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
94%

6, márpedig ilyen kicsi gyerek mellett kompromisszum kell. Ha mondjuk havonta egyszer menne így el a férj, szerintem a kérdezőnek szava se lenne. De itt minden hétvége van!

Én vagyok akinek a férje horgászik, tudom, hogy van. Pénteken hazaér munkából, azonnal irány a tó. Aznap nem is látom. Hazajön szombaton délre, de aznap olyan, mont a zombi, a szombat is odavan. A vasárnap van a hétvégéből. Ez nálunk szóba se jöhet kisgyerek mellett idén. De mondom, ezt ő tudomásul vette, idén csak nappalra megy, oda elmegyünk vele mi is.

2022. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
72%

Az ejszakaiak nálunk is le vannak fújva bár én nem bánnám azt sem annyira. Csak az volt a bajom vele hogy szombaton reggel hazajött és vasárnap délutánig pihente.... Szóval azt nem. De

Hétvégén, napközben megy ha úgy jön ki, mi is utána megyünk pár órát, ha van kedvem.

Nálunk is 10 hónapos fiú van, nagyon élvezi.

Külön kocsival meg azért az alvásidohoz igazodva. Próbáljatok valami kompromisszumot kötni.

Mondd meg neki hogy a gyerek is egész héten azt varja hogy lassa az apjat vagy valami hasonlót, meg te is azt várod hogy legyetek együtt, ne csinálja már.

Esetleg egy havi 1 éjszakai meg hétvégén nappal ha olyan az idő és tudtok vele menni elfogadható lenne?

A szarjait meg tartsa a kocsijában 😁

2022. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!