Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Problémás nőgyógyász nem...

Problémás nőgyógyász nem törődöm arrogáns stílus?

Figyelt kérdés

Van már egy 14 hónapos fiam úgyhogy tudom mi hogy van a vizsgálatokon.

Akihez jártam sajnos nyugdijba ment, helyette jött ez az orvosnak nem nevezem ember..

Elmentünk férjemmel fiammal a rendelésre 4 pozitív teszt és 12 nap késés után. 3 órát vártunk (ebből 1,5 órát késett ) mikor bementem közölte ő ezzel az ultrahang géppel nem hajlandó uht csinálni régi szar semmire nem jó. Azt irta be a gépbe terhesség nem látható. Mondtam neki ezt milyen jogon irta be? Mikor meg se nézett..mondtam tervezett a kistesó szeretném tudni minden rendben van e.

Erre azt mondta nyugodjak meg teszteljek minden nap hátha megnyugszom.nagy nyüstölés árán kaptam beutalót a vérvételre de én ide többet be nem teszem a lábam.

Ezt lehet valahol jelenteni szerintetek?



2015. nov. 16. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Betegjogi kepviselo. Vagy OEP, de az a legfelso szint.
2015. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját sztorim.


4 hónapos voltam,amikor kórházba kerültem egy baleset miatt,kifogtam egy Dr House tipusú,igazi nagy arcú,pökhendi fazont. Emberileg nulla volt és kértem másik dokit helyette. Az új egy mosolygós,jóképű pasi volt csak éppen egy hentes,kishíján elvesztettem a picim. Ekkor jött vissza az előző és megmentette a picit és engem is. Miután végzett,és megbizonyosodott róla,hogy mind a ketten jól vagyunk azonnal távozott,mondván "Vár a qrvám!"


Szóval hidd el,nem mindig a kedves a jó orvos.

2015. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselő!
2015. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ki lennék akadva, ha Uh-znom kellene és nem jó az uh..
2015. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is rád volt mérges hanem a gépre. Másikhoz nem tudsz menni? Volt már hogy az enyém is morgott, de amikor kellett a toppon volt és meggyógyított engem.
2015. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor az előző doki volt érdekes meg lehetett találni a fiamat ott volt a petezsákba.

Nem romlott el az uh csak ő a régivel nem hajlandó csinálni semmit.


Inkább bemegyek pestre oda járok

2015. nov. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!