Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta vágytam már arra, hogy legyen barátnőm, és egy hete végre összejöttem egy lánnyal, akivel úgy érzem, hogy remekül passzolunk egymáshoz. Viszont most kissé céltalannak érzem magam, amíg csak randizgattunk, addig sokkal jobban éreztem magam. Úgy érzem, hogy nehéz lesz fenntartani a kapcsolatot, de szeretem és vonzódok hozzá, és a találkozásaink még most is nagyon jól telnek. Olvastam már több ilyen esetről is, hogy a kapcsolat eleje még nem az igazi, szerintetek alakulhat ez még?

2022. máj. 13. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Mi van? Most arra vered magad hogy beképzeled magadnak hogy van barátnőd? Nyilván mással is ismerkedik. Ne éld bele magad!
2022. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit homályos, hogy tulajdonképpen mi a probléma, de az első tippem, hogy betojtál amiatt, mert most már együtt vagytok, ami azt jelenti, hogy tudni kell odafigyelni a másikra és energiát fektetni abba, hogy jó legyen a kapcsolat.
2022. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem egy cél. Ennek alakulnia kell két ember között és nem “törekedni rá”.

Valószínűleg nem vele akartál együtt lenni, csak már lenni valakivel, és emiatt nem érzed azt a nagy “beteljesülés” érzést.

2022. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a mondatod első felében megvan a probléma. Te EGY barátnőt akartál. Nem oedig egy konkrét személyt. Nyilván nem érzel semmit, ha csak azért jössz össze valakivel, mert neked kell valaki.
2022. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz, amit írtok, de nála nem azt éreztem, hogy csak azért akarok vele együtt lenni, mert nincs más. Úgy éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, és ő a megfelelő partner nekem, és még most is így érzem. De köszönöm a válaszokat, ment a zöld a normálisan válaszolóknak!
2022. máj. 13. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne neked ez igazibb, mi az, aminek alakulását várod?

A párkapcsolat alapvetően randizgatások sorozata, csak kimondtátok, hogy ezt csak egymással szeretnétek tenni. Ezt fenntartani könnyű, ha szereted, és vonzódsz hozzá, egyetértek az előzőekkel, erről szó sincs; te azt hitted, majd megváltozik minden, ha lesz barátnőd, hát tévedtél!

Ha szerelmes lennél úgy éreznéd tiéd a világ, minél több időt akarnál vele tölteni, beszélgetni, megérinteni, boldog lennél, és nem azon gondolkoznál, hogy ez miért nem jó!

2022. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: Amiket felsoroltál, mind igazak, mert mindig vele szeretnék lenni, és nagyon jó vele. De köszönöm neked is, ment a zöld!
2022. máj. 13. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es Akkor válaszolj a kérdésemre is.

Mitől lenne neked ez igazibb, mi az, aminek alakulását várod?

2022. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeség, de attól lenne igazibb, ha ezt a bizonyos rajongást, meg bizsergést érezném (nyilván lehet, hogy ez csak a filmek hatása, és túl sokat vártam ettől a pillanattól). Ez nincs meg, viszont erősen kötődöm hozzá, és szeretem, nem is érzem, hogy más személyre lenne szükségem.
2022. máj. 13. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!