Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik nekem az osztály egyik legjobb pasija, de én meg kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Most elsős gimnazista vagyok,és nagyon tetszik az egyik fiú az osztályba.Sose beszélgettünk,mert nem merek odamenni hozzá,meg az is a baj hogy kövér vagyok,nem is kicsit.(171cm/90kg),de a bnőmim,meg az uncsim csak 75-80nak nézett.

NAgyon helyes,és az osztály legjobb pasija.Mit tegyek?


2010. szept. 17. 16:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

Próbáltam fogyni,de egyszerüen nem tudok.

Nem az hogy nem akarok,mert keveset eszek,sportolok.de így is 2hónap alatt 2kg ment le.Az anyja mondta hogy a sportos lányokat szereti,én meg elégé sportos ruhákat hordok,nem ezek a cicanaci,és magassarkú.

Jah és tetoválásom is van.

2010. szept. 17. 17:20
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy te sportos ruhákat horadsz, nem leszel sportos csaj...
2010. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
szerintem az nem megoldás, hogy kevesebbet eszel:) próbálkozz fogyókúrával. de csak óvatosan, ésszel, mivel ha hirtelen fogysz le éhezéssel, az nem csak a bőröd és a szervezeted terheli meg, hanem iszonyatosan hamar vissza tudsz újra hízni. nem könnyű, és tényleg nagy kitartás kell hozzá, meg sok sok testmozgás. amúgy ha a kövérség mellett előnyösen öltözöl és nem vagy kretén, simán át lehet a dolog felett siklani
2010. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
15-6 éves csajnak üzenem h nem mindenki a deszka 2lábonjáró röntgenképekre kiváncsi... Mindenkinek az olyan testű csaj tetszik amilyen testü a srác, mivel én se vok vmi vastag gyerek, ezért nekem a karcsu csajok jönnek be, persze legyen egy kis pocija mer az olyan cuki:D:D
2010. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Semmilyen sportos ruha nem tud eltakarni ekkora felesleget.

Inkább a fogyókúra kategóriába illik a kérdésed,de elmondom.

Fokozatos szénhidrát csökkentés kellene neked egészen napi 1g/tskg-ig,sport és teljes életmódváltás,de gondolom ennyi idősen az otthoni kaját eszed és a környezeted is dicsérget,álomvilágban tart.A szétrepedt bőrödet,striákat meg már csak plasztikai sebész tudná helyrehozni.

2010. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Jajj annyi mindennel próbálkoztam márrr......nem használ úgy se semmi.

A fiúba nem a külseje miatt szerettem,hanem ahogy viselkedik másokkal,ahogy beszél,jó a stílusa,mert mind2 megbolondulunk az ed hardy cuccokért....

Amugy meg nem azért hordok sportos ruhákat hogy takarjon valamit,hanem azért mert én ezt szeretem,ez a stílusom,utálom az ilyen plázamacákat,ugyhogy soha se lennék ilyen.

Nem első sorban a külsőt nézem,mert bármilyen helyes is lehet valami attól még lehet bunkó.

2010. szept. 17. 18:41
 17/30 anonim ***** válasza:

felejtsd el. a gimnazisták sztem 95%át egyátalán nem érdekli a belső, csak hogy lehessen a folyosón meg haverok előtt villogni, azt csókolom. a sportos nem azt jelenti sztem ez esetben, hogy nem plázacica, inkább azt, hogy vékonyabb, izmos, "magára adó" csajokat keres. (félre ne értsd, vélhetően adsz magadra, de neki olyan kellhet, akinél látványosabb) másrészről meg nekem is volt ennyi idősen tetoválásom, de nem szajkóztam, és így olvasva elég közönségesnek tűnsz pont emiatt. Szóval felejtsd el, ez így teljesen esélytelennek tűnik.

19L

2010. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Kamuzol.Tudod egyáltalán mi az a szénhidrát csökkentés?
2010. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

A tetkót csak azért írtam oda,mert gondolom semmilyen plázás nem csináltatna magának,nem vagyok elkényeztetett,se önfejű attól h kövér vagyok.

És attól hogy az vagyok,nem csak a külsőt nézem.Nekem sokkal fontosabb a belső.

2010. szept. 17. 19:08
 20/30 anonim ***** válasza:
reménykedj, hogy a duci csajokat szereti. :-)
2010. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!