Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tiszteljen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni a parommal kapcsolatban, mert nem tudom mit kezdjek mar vele. O volt a legelso baratom, 14 evesek voltunk amikor osszejottunk. 1 évet voltunk egyutt, majd szakitottunk es most ujra osszejottunk 4 ev utan. Mindig is huzott utana a szivem, ugyanis o volt az elso szerelmem. 2 honapja vagyunk egyutt, de olyan stilusba beszel velem, ahogyan meg soha senki. Mindennek elhord: kur..a, ribnc, nyomor…ek g3ci… megszorongatja a kezemet, dobalja a szeket, veri a falat ha nem tetszik neki valami. Vendeglatasban dolgozom es sokszor szerzek seruleseket (foltos a combom) es azt mondja erre, hogy en biztos megcsalom ot, es azert vannak ott azok a foltok, mert engem biztos valaki b@sz a munkahelyemen. Odakoltoztem hozza, feladtam az alberletemet, az eletemnel is jobban szeretem ot, mert alapvetoleg nagyon szepen banik velem csak neha (eleg sokszor) bekattan. Tenyleg mindent megteszek erte, de azt hallgatom, hogy soha nem fog bennem megbizni, mert tudja, hogy barmikor lecserelhetem. Csak a csaladjaval tud tisztelettel beszelni, velem meg ugy mint egy utolso senkivel. Megsirat nagyon sokszor es azt mondja ra, hogy jol esik neki latni, hogy miatta sirok, mert novel az onbecsulesen. Azt mondja, hogy soha senkit nem szeretett igy, de o nem tud megvaltozni, mert ezt valtom ki belole, de ettol fuggetlenul o szeret engem, es csaladot szeretne alapitani a jovoben es ha a felesege leszek, akkor mar nem fog velem igy viselkedni. Nem latom ebbe az egeszbe a logikat. Pszichologushoz nem akar elmenni, pedig nagyon nagy szuksege lenne ra. Nagyon felek tole, mert tudom mar a nezesebol, ha rossz napja van es azt biztos, hogy rajtam fogja levezetni:(
2022. máj. 13. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Hülye vagy, vagy mazochista.
2022. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, máshogy tedd fel a kérdést: hogyan tiszteljem saját magamat? És ennek az első lépése, hogy elhagyod.
2022. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit..hagyd el, és keress olyat aki tisztel..mert a jelenlegi párod ha megszakadsz se fog.


23F

2022. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit csinálni.

Hagyd el, amíg csak két hónapot kell lezárni, nem húsz évet és egy életet. Borzalmasan bánni fogod.

Ha valamelyik párom valaha így beszélt volna velem, biztos szájba vágtam volna, mielőtt kidobom. Ne csinálj magadból önként mártírt.


23N

2022. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Amikor bekattan akkor el kell menni. Akár napokra is.

Es mindig folyamatosan közölni vele hogy azert mentél el mert ez a stilus neked nem jon be.


Amikor azt érzik rezeg a léc mindig visszavesznek es nyalnak kedveskednek.


Ezek utan már csak az első nyikkanására IS ott kell hagyni minimum egy napra, hogy tudja azt, hogy nemhogy qrvázni, széket dobálni nem szabad, hanem egyaltalán csak apro megjegyzéseket sem tehet nem szolhat be, nem vádolhat meg.


(Ha felesége lennél vagy nem lenne hova menned annal jobban a fejedre fog nőni)


Plusz legyen védelmed akár egy szomszed aki 2 sec alatt kihivja akár a rendorséget. Azaz pl tarsasházban is be szokták az ilyenek huzni a fülüket es f.rkukat is.


Kizárolag akkor mernek bekattani, amikor a nő védtelen.

Tudnia kell azt hogy barmikor embereket tudsz hívni, bármikor agyon is vereted akár vagy bármikor feljelentik a szüleod őt, vagy barmikor hiv a szomszed rendőrt.


Csak a nőkkel szemben mernek kemenykedni az ilyenek, amikor az nincs védve.


Folyamatosan éreztetni kell vele.ill tiszta pillanataiban beszelgetni vele hogy az agresszioval azt mutatja csak hogy nem szeret, es arra kenyszerit hogy elhagyd lelépj.

Bizonyitsa be ő hogy hű, bizonyitsa ő azt hogy szeret téged es az azzal kezdődik hogy önkontrollja van.


Az ilyeneknek belátasa nincs szerintük a kirohanásokért te vagy a felelős, a te hibád az amikor bekattan, szoval orvosrol vagy kezelésrol ne is almodj. Soha nem vallják be maguknak azt hogy ők a hülyék.


Az ilyenek csak kordában tarthatók, mint vadkutyák a kenelben fegyőrrel.

2022. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy vége van, ilyen emberrel nem vagy hajlandó 1 percet sem tovább lenni! Ne keressen az életben többet, mert nem ilyen pasit érdemelsz.

Ettől fog tisztelni, és te is magadat, mert vele sosem leszel boldog. Bántalmazó kapcsolatban vagy, és 2 hónap még semmi, egyre nehezebb lesz kiszállni, mert az önbizalmad eltűnik teljesen, míg ő az övét növeli, hogy minél jobban megaláz.

2022. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

En erre mar nem mondok semmit. Nem akarok rosszindulatu lenni, de akinikyen hulye, az meg isnerdemli a sorsat..

Komolyan ezek utan meg meg akarod javitani a kapcsolatot? Tudod mit? Menj hozza es szulj neki gyereket. Biztos akkor megvaltozik...

2022. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

*önkontroll erositheto. Tanulniuk kell hogy nővel szemben lágy mozdulataink vannak es nem agresszivak, élje ki máshol az i dulatait pl járjon edzésre vagy boxra, az agyát pozitivra kell iranyotani, ne azt kántálja hogy biztos megcsalsz, hanem kántálja azt hogy bizhatok benned hogy hűséges vagy?


Irányíthatóak tényleg még a gondolkodásuk is vezethető terelhető (nyugtato teát itatni veluk, betenni a kedvenc zenéjét mikor rohama van, kivinni pl a folyosón akarsz vele beszelni es nem 4 fal közt)stb


Vissza lehet őket fogni valamelyest, de hogy az alap viselkedésükbe mélyüljön be a higgadtság ahhoz az agyban külön asszociácios folyamatokat is el kene indítani ez több idő.


Szembesiteni magával mikor tiszta hogy olyanokon bekattan hogy lementél a boltba. Hogy ez röhejes. Amikor tiszták akkor képesek meglátni azt hogy tulkombinálnak.



Magyarán sajnos komolyan idomítani kell őket.


A legokosabb lenne kilépni de az se normális aki ilyenekkel egyutt van, azok mindenképpen kapcsolatban maradnak.azoknak.pedig tudniuk kell vadembereket manipulálni.

2022. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyers leszek, hogy jobban ertsd. A beteges kotodesi problemadat ne hivd szerelemnek. Ez nem az. Onnantol tiszta lesz a kep, hogy kinek es mit kene csinalni. Fogalmad sincs a szerelemrol.
2022. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Bántalmaz, félsz tőle és közben az életednél is jobban szereted? Ha erre van szükséged hajrá, de akkor nem értem a problémát. Ha pedig tudod, hogy ez neked nem jó hagyd ott.
2022. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!