Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem olyan gyenge (irodai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem olyan gyenge (irodai munkát végez), hogy minden évben nekem kell a fát befaragnom a talpába, hogy tiszteljem így benne a férfit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 14:51
1 2 3
 1/21 Zzzz90 ***** válasza:
52%
Te választottad őt. Kétlem, hogy az évek alatt alakult ilyenné.
2018. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Vegyetek olyan talpat amibe NEM KELL BEFARAGNI A FÁT. Hiszed vagy sem létezik!
2018. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Pár perces munka az egész.
2018. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

A házasságotok előtt hogy láttad benne a férfit?

Vagy csak örültél, hogy vki végre elvesz?

Nem számított, hogy egy muja, férfiatlan, csak legyen végre egy gyűrű az ujjadon, amit mutogathatsz, meg lehet asszonyneved, hogy azok is tudják - elkeltél, akiket nem is ismersz?

Boldogtalan vagy, de sebaj, mert férjhez mentél, igaz?

Mert ezt várja el a társadalom meg a család?

Hát akkor edd meg, amit főztél.

2018. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A kérdésem komoly. Viszont látom, hogy ilyenkor már csak a magányosy fröcsögő férfiak vannak fent ezen az oldalon. Jó pihenést mindenkinek, minden jót.
2018. dec. 24. 15:08
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok magányos, fröcsögő férfi, de én sem értem, miért mentél feleségül egy olyan emberhez, akit nem tisztelsz.
2018. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Én még csak férfi sem vagyok... :D


De tök jogos. Gondolom nem volt egy Adonisz előtte sem.

Akkor tudtad tisztelni?

2018. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azelőtt mindenki csinálta a karácsonyi dolgokat a saját otthonában, a saját családjával.
2018. dec. 24. 15:27
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Jezusom... már ne haragudj de ez nagyon gáz.. nem attól lesz a férfi ,férfi hogy a fat bele faragja a tartóba. Komolyan ilyen nevettseges dolog miatt nem tartod férfinak? Én is meg szoktam csinálni . Nem lesz tőle semmi bajom.

Sehol nincs jogszabályba írva hogy ezt csak a férfi teheti meg. Az eszem megáll. Nem tudok egy férfit azért tisztelni mert erős. Nekem ez édes kevés hozza. Amugy is egyenrangúság van. Tudom hogy a párom nem tudja megvsinalni akkor meg csinalom én. Ettől nem lesz kevésbé férfi a szememben.

N24

2018. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Akkor is kamu!

Az elmúlt években talán erősebb volt?

Segíts inkább a szüleinek!

2018. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!