Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért úgy alakult ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy alakult ki, hogy inkább fiatalabb nő és idősebb férfi egy pár?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 06:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%
Mert a nők azokban a dolgokban találnak több vonzalmat a férfiak felé, amiket egy picit idősebb férfi jobban fel tud mutatni már, a férfiak pedig abban találnak több vonzalmat a nők felé, ami dolgok egy picit fiatalabb nőkben jobban megvannak. Igaz ez még 3 év korkülönbségnél is, nem kell egyből a nagy korkülönbségekre gondolni.
2022. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

Elsősorban kulturális alapja van... Régen a szüzességet fetisizálták meg a családok viszonylag hamar túladtak a leánygyermeken, ebből lett az, hogy minél fiatalabb, minél ártatlanabb, annál jobb.


Sokan tolják azt a hülyeséget, hogy biológiai oka van, mert egy nő hamar terméketlenné válik, de ez hülyeség. A férfiak spermiumszáma is drasztikusan csökken egy kor felett és számtalan születési rendellenességet a sperma minősége okoz egyébként, csak ezt is tabu volt kimondani egy időben, egyszerűbb volt az anyára kenni, mondván, ő felelt érte, mialatt kihordta, biztos amiatt van. Abban pedig megegyezhetünk, hogy mivel az ember nem önállóan életképes utódot hoz a világra, hanem olyat, amit nevelni és óvni kell, nyilván mindkét szülő kora számít a fogantatásnál, hogy ténylegesen tovább tudja örökíteni a génjeit és ne pusztuljon el az utód azáltal, hogy idejekorán gondozás nélkül marad.


A kulturális megalapozottságra egy nagyon erős bizonyíték, hogy az átlagos korkülönbség a férfi javára az utolsó évszázadban felére csökkent. Magyarul mi csináltuk ezt magunkkal, pontosabban az elődeink, de a többség egyre inkább abba az irányba halad, hogy a hasonló korút preferálja.

2022. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem: a nők egy része apakomlexusos, ami abból adódik, hogy a mai válások száma, aránya elég nagy. De a fiatal férfi, idősebb nő arány is emiatt van.
2022. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
29%

Egy kicsit idősebb férfiben több vonzó dolog van (vagy azok meglehetnek jobban), mint egy pontosan vele egykorúban: egzisztencia, élettapasztalat

Egy kicsit fiatalabb nőben több vonzó dolog van (vagy azok meglehetnek jobban), mint egy pontosan vele egykorúban: szebb, termékenyebb.


2-3. Amúgy szerintem a kérdező az ilyen 3-5 év korkülönbségekre is gondolt már. Nem csak arra, hogy 10-15 év vagy több. Komolyan szerintetek az nem normális és apakomplexus, amikor valahol 3 vagy 6 év korkülönbség van?

2022. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Régen a férfi volt a családfenntartó és neki már egzisztenciával kellett rendelkeznie, hogy eltarthasson 1-2-3-10 embert.
2022. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
32%

Fiatalon több nőnek szép a bőre, arca, ráadásul sok férfi szereti, ha egy nő tapasztalatlan, irányítható. Felsorolt tulajdonságok jellemzőbb a fiatal női korosztályra.


Nőknél jobban számít az exisztencia, tapasztalat, olyan férfit találjanak, akire felnéznek, megbíznak benne, hogy gyerekük legyen. Szintén fontos a kiemelkedő kommunáció, ami vonzalmat vált ki. Ezekhez szükséges az élettapasztalat, ami korral együtt jár.

2022. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
12%

A biológiai óra miatt!

A nők nemzőképessége sokkal gyorsabban csökken a menopauzáig.

Évről évre egyre kevesebb petesejtet termel.

A férfiaknál sokáig megmarad a nemzőképesség.(pontosan nem tudom mennyi átlagban)

2022. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Én mindig hasonlókorú nőt kerestem , de a sok önfényező idős aki arra hajt hogy mutasson egy látszatot az én korombeli nőkre hajt úgyhogy nem volt még nőm sose.

Jó azért hozzáteszem beteg is voltam.

De letojom elöttem az élet míg a szexmániás véneknek csak múltja van.

2022. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
69%
Általában azonos korúak a párok
2022. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%
9. Nagyon kevés párra jellemző, hogy pontosan egykorúak. Ha más nem 1-2-3 év korkülönbség azért szokott lenni.
2022. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!