Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem idősebb nálam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem idősebb nálam, és nagyon fél attól, hogy egyszer majd egy fiatalabb nő miatt elhagyom, ezért "túlteljesít". Hogyan magyarázhatnám el neki, hogy erre nincs szükség?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a feleségem 7 évvel idősebb (33/40). Nagyon ritka ez, de egyáltalán nem működésképtelen. Egyetlen probléma van: nagyon fél attól, hogy egyszer egy fiatalabb nő miatt majd elhagyom, ezért "túlságosan" igyekszik, nagyon ad magára, nagyon figyel a külsejére, arra hogy én mikor mit szeretnék, nagyon ragaszkodik. Mindebben csak az a részemről a kellemetlen, hogy el van túlozva, és egyszerűen nem tudom neki megmagyarázni, hogy nincs erre szükség. Szóban megérti, de tudom, hogy lélekben nem, és ez a félsz mindig is benne van. Pedig nincs oka rá azt gondolni, hogy egyszer elhagynám. Ha nem voltam zavaros: mit gondoltok erről? Volt valaki hasonló helyzetben?

2014. okt. 9. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Van közös gyermek? Ha nincs,akkor gyorsan neki kéne látni :)
2014. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mázlista!
2014. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából veled van a baj, ennek inkább örülni kéne. neki is jó, ha jól néz ki, mert magabiztosabb lesz. így legalább van ösztönzés. 5 év múlva, ha egyáltalán kitart még a lendület, akkor nagyon fogsz örülni, hogy a felséged jól néz ki... de hidd el nagyon ritka h kitart addig a lendület, pár év és jön az igénytelenség...

ha meg azt akarod h ne féljen, hogy elhagyod, akkor biztosítsd róla nap mint nap, hogy mennyire szereted, ne csak szóban, tettben, kényeztesd el, stb. egyszóval viszonozd a túlteljesítését te is túlteljesítéssel.

2014. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre: két közös gyermek van.
2014. okt. 9. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

7 év korkülönbség semmi! (szerintem)

De egy kérdésre válaszolj már nekem. Miért baj, hogy "nagyon figyel a külsejére?" Zavar ez téged? Van belőle bármi hátrányod? Ha nincs semmi akkor örülhetnél neki, más össze tenné a két kezét.

Azzal pedig nem tudsz mit kezdeni, hogy neki ilyen érzései vannak. Vagy bevallja vagy titkolja....



Én 40 éves vagyok és a feleségem 25. Imádom, és semmit nem bántam meg (és remélem Ő sem), de szerinted mi lesz 5-10 év múlva? Én is félthetem a pozíciómat :)


40/ F

2014. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 év korkülönbség semmi..azóta jól vagytok??
2015. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vok..

Én biztos nem idegesíteném magam 7 év korkülönbség miatt..

2015. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!