Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire meredek, ha egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire meredek, ha egy 15 éves lány összejön egy 20 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Egyfelől azt gondolom, hogy nem a kor határozza meg, hogy jól működik -e egy kapcsolat, vagy sem. De 15 évesen az ember még erősen gyereknek, vagy legalábbis tininek számít, még akkor is, ha valamivel érettebb a koránál, míg 20 évesen már abszolút felnőtt. És egy 20 éves fiúnak már nagy valószínűséggel mások az igényei (és ezt most nem csak testi vágyakra értem, de arra is erősen vonatkozik), mint egy nála 5 évvel fiatalabb lánynak.

Alapvetően egyáltalán nem tartom soknak az 5 év korkülönbséget, csak ebben a felállásban merült fel bennem, hogy akár lehetnek belőle problémák...

Ti mit gondoltok, mit javasoltok?

És ha sikerül is a dolog, de a szülők elítélik, nem támogatják, mit lehet tenni?



2022. máj. 16. 20:29
 1/10 Hellmano ***** válasza:
81%
20 éves fejjel sok a gyerek még , aki lehet még a 15-öt se karcolja agyilag amúgy. A baj ezzel az, hogy egy 20 éves embernek be kellene látni, hogy egy 15 éves az nem hozzá való. Az 5 év az nem különbség viszont itt nagyon is az.
2022. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt nem tudom, de ha én lennék az apuka, akkor a találkozás ezzel a 20 éves ún. férfivel erősen kontraindikált lenne, mert CII traumás spondylolisthesise valósulna meg minimum II. típusú subluxatioval.
2022. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

"20 évesen már abszolút felnőtt."

Elmosolyodtam.

2022. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondom, hogy soha semmilyen esetben sem működhet, de nekem meredek. Én 21 vagyok, egyetemista, és teljesen elképzelhetetlen, hogy egy gimis (jobb esetben már nem 8.-os) gyerekkel bármit csináljak, egy felületes beszélgetésen túl. A lány lehet hogy teljesen belezuhan a rózsaszín ködbe, és nagyon szerelmes, de valahogy mégis nehezen tudom elképzelni hogy a fiú is ilyen legyen. Vagy mi az amit annyira szeret a lányon? Hogy kislányos, naív, tapasztalatlan? Azt jobban el tudnám fogadni, ha várnának legalább 3 évet, hogy a lány is felnőtt legyen, és utána kezdenek el járni.
2022. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én anno 19 évesen jártam 15 éves lánynak. Fél évig működött aztán dobott. Jobban jártam.
2022. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Tény és való hogy a 20 éves sem abszolút felnőtt, de azért ez így valóban sok. Én 22 vagyok, szintén egyetemista, már mesteren. Nem mondanám magamra hogy abszolút felnőtt, vannak dolgokban amikben igen, vannak dolgok amikben még nem mondanám magam teljesen felnőttnek. Ugyanakkor egy 15 évest még én is baromi gyereknek érzem.

Így hogy már a második diplomámat csinálom egy rosszabb esetben nyolcadikos, jobb esetben 9-10.-es már nagyon nem az én világom, nagyon sok dolgot már nem értek, ami most a tinik körében "trendi". Pedig az én kamaszkorom se volt rég és ismétlem én se vagyok öreganyó. Lányként eszembe nem jutna egy 15 éves sráccal bármit is kezdeni.


Fordítva picit más, de belegondolok hogy milyen voltam 15 évesen, hát baromi soknak gondolom.


De rajtuk múlik. Mindig vannak kivételek.

2022. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Emlékszem egyetemen a legnagyobb luzer véglénynek tartottuk az olyan palikat akik gimis kölykökkel kavartak. Ha már belekóstoltál a felnőttségbe, akkor irtó ciki azt hajtogatni a kölyköknek, hogy "jaj de érettebb vagy a korodnál, aranyom ;)"

Nagy általánosságban két embertípus van, aki szerint ez nem gáz: a tinib.a.szó felnőtt akit vagy a kortársai nem vesznek emberszámba, ezért fiatalabbaknál próbálkozik, vagy pedig CSAK tinike izgul, ami szintén nagyon gáz.

A másik kategória sajnos maguk a tinik, akik túlvannak már ezen-azon, ezért érettnek hiszik magukat, és élvezik az idősebbek figyelmét. Azt hiszik hogy az érettségükkel sikerült bevonzaniuk a felnőttet, miközben pont, hogy ellenkezőleg.


Amikor az egyik fél még kiskorú, akkor igenis a kor határozza meg a kapcsolatot.

2022. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok én sem kikristályosodva még, illetve partneremmel is 5 év van köztünk (21 vagyok), de soha sem jutna eszembe egy kisgyerekkel kikezdeni. Öcsém lehetne.
2022. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Amerikába nem véletlen 21 éves kortól felnőtt valaki hivatalosan...nem látok nagy különbséget egy 15 és ha 20 éves lány között.
2022. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én 14 voltam, amikor egy együttes gitárosa udvarolt nekem. Ő 20 volt. Többnek néztem ki 14-nél.
2022. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!