Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! 20 éves fejjel összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! 20 éves fejjel összejönnétek egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy 5 éves kora óta ismeritek a lányt, a bátyja legjobb haverja vagy.. Viszont a húga kezd felnőni, és sajnos be kell látnod, hogy egyre szebb, intelligensebb, és hogy teljes mértékben olyan világnézete van mint neked, ugyan az az érdeklődési kör, egyszóval jól érzed magad vele, szépnek is, vonzónak is tartod. Elképzelhető, hogy ettől függetlenül a kora miatt nem jössz össze vele? Miért?

2015. ápr. 26. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hmmmm... :)
2015. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
simán
2015. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék a leírtak alapján. Ismerek 15-16 éves lányokat, és némelyik előtt le a kalappal. Jóindulatúak, okosak, nyitottak a világra, helyén van az eszük/szívük. Némelyik sokkal emberbarátibb, mint egy huszonéves nő.
2015. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kb majdnem így vagyok egy csajjal. Simán összejönnék vele. :s 21/F
2015. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hawer öszintén mondom neked ezen ne muljon!5év ide oda nem számit,hivd el valahová vagy valami...Cselekedj ne panaszkodj Teso.Hajrá!
2015. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5, mi tart vissza a koran kivul?
2015. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy szűz a drága, én meg nemnagyon akarom megrontani legjobb haverom húgát.. hülyén veszi ki magát, pedig haver már mondta, hogy ő lenne az utolsó akit zavarna ez az egész, de nekem olyan abszurd.. pedig aztán ha nem lenne szűz...:D
2015. ápr. 26. 23:41
 9/18 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre, nem megdugni akarom és otthagyni, sokkalinkább összejönnék vele, csak egyenlőre fontolgatom a kora miatt...
2015. ápr. 26. 23:42
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Háát ha az a baj,hogy szüz akkor szerintem hagyad a p.icsában ITT a VILÁGVÉGE,mem hogy örülnél,hogy ez nem 1 R.i.b.a.n.c! még.
2015. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!