Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biszexek csalják a párjukat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexek csalják a párjukat? Barátom néha eltűnik

Figyelt kérdés

Nem tudja, hogy tudom hogy az.

De számtalan biszex barátja van akik nagyon szeretik őt, kebel barátok.

És neha nőies mozdulatai is vannak a barátomnak és sorolhatnám a jeleket.

Újabban talalkozgat a haverjaival akik isznak drogoznak stb, én ezekben nem akarok részt venni, eljövök onnan, ami miatt veszekedés van néha, mert ő szeretné ha ott lennék.

Így egy veszekedésnél megesett hogy tilt este 9 től es 1 kor hív csak engem.

Erre másnap azt akarta hogy menjel hozzá aludjunk egyutt, nem mentem, de megint ebben az időintervallumban se kép se hang, tehát fél9 kor még beszéltunk és szinte ignorált(üzenetekre nem válaszolt)fél 2 ig.

Fel 2 kor hívott megint abszolut frissen(tehát nem álmábol ébredve, azaz megint volt valahol), hogy menjek át.


Korábban soha ilyenek nem voltak, nem járkált ossze a haverjaival így inni, de valamit ünnepeltek es soha nem is tűnt el így, napi szinten aludtunk egyutt stb


A hajnali hívások utáni napokon megint elvan nélkulem valahogy.


Most azon kívul hogy belemehetett a drogba átmenetileg, gondolhatok arra is hogy esetleg csal a bi haverjaival?(nők biztos nincsenek a dologban)



2022. máj. 17. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
62%
Csalják és még csak nem is tekintik megcsalásnak. Tapasztalat. Felfordul a gyomrom tőlük.
2022. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Mondjuk megcsalásnak en sem tekintem. Nekem ez egy vicc. A biszexualitas. Kb lábfétis szintnek érzem.

Csak elkaoni sem akarnék semmit, ez az egyik, a masik meg hogy rossz igy élni hogy nem tudom, csak sejtem. Mert ha konkrétan tudnám hogy nem csupán drogokba csúszik hanem megy a szex is, nyilván teljesen máshogy ítélném meg az egész kapcsolatunkat is, lehet szakítanék is. De így sejtésekre nem tudom.

De akkor a sejtésemnek legalább van alapja?

2022. máj. 17. 08:39
 3/65 anonim ***** válasza:
98%
Biszexek nem csalják a párjukat - kategorikusan. Biszex Béla és Heteró Hedvig ugyanannyira megcsalhatja a párját, mint Aszex András, vagy Homo Hugó.
2022. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

Azt mondja a szulei biz9nyitják neki a tegnapot hogy otthon volt, tegnapelott meg be volt rágva hogy leléptem tőlük azert tiltott le.


Most ezeket higyjem el?

2022. máj. 17. 08:43
 5/65 A kérdező kommentje:
Plusz tegnap az anyuját vinnie kellett volna orvoshoz(amikor egesz napra eltunt)az is kimaradf. Pedig nem szokasa ilyeneket se tenni.
2022. máj. 17. 08:44
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is csal, itt nem az lenne a legnagyobb probléma. Rendkívül toxikus kapcsolatot írsz le.
2022. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #6-tal. Ovis szint ez a letiltogatás, nem a megcsalástól kellene tartanod.
2022. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha biszex és a biszex pasikkal "levél" barátok és eltűnik akkor valszeg egymást dugják.
2022. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

Várjál már ember fia.

Ott elakadtam a story a hogy drogoznak!

Vágod mit írtál???

2022. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

8#

De korábbrol barátai még elòttem alakultak ki ezek a kapcsolatai. És azok a mézes mázos köszöntések amiket levágnak, ezek csak azt támasztják eddig nekem alá hogy a barátom is biszex, azt meg nem, hogy jelenleg is menne e a szex, azaz csal e.

Az éjszakai 9-1ig való eltűnések felett még ugy ahogy el is tudnék menni(első esetben leleptem fel 9 kor es dacolt ezért tiltott, másik esetben elvileg otthon aludt szulei alátámasztják(habár a szülők mindenkinek falaznak..))

De a tegnapelotti egésznapi eltunesről amikor orvoshoz se vitte anyut (azaz reggel 8- este 5 ig eltunt),annyit mond csak hogy lemosta a kocsit meg sétált es dacolt azaz örulhetek hogy akkor nem voltam tiltva. Csak epp egy kocsimosás max fél ora.


Ilyenek hogy nincs meg egy napja soha korábban nem volt, teljesen nyitott könyv volt eddig.


9# alkalmi drogozás, ünnepeltek, az csúszik el napokig, korábban ilyenek nem voltak a kapcsolatunkban. Meg a bi haverjai sem voltak a kapcsolatunkban hogy azokkal igyam a "pertut" egy asztalnál, amibe most bele akart engem vinni, de otthagytam őket

2022. máj. 17. 09:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!