Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elítélitek a homoszexuáliso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a homoszexuálisokat/biszexeket?

Figyelt kérdés
Miért?

2014. szept. 10. 19:12
1 2
 1/16 István000 ***** válasza:
94%

Nem.

Nincs miért. :)

2014. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mert mindenki úgy éli az életét ahogyan szeretné. Amíg valaki nem személy szerint nekem okoz kárt a viselkedésével, addig nem zavar, mit csinál.

2014. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
nem, ő életük, döntésük
2014. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Nem,nincs miért.
2014. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, sőt, van egy nagyon aranyos meleg barátom, akivel el is jártam bulizni és mindent meglehetett vele beszélni :) De egyébként nem is lenne jogos elítélni őket, hiszen ezt nem maguk választották, hanem a biológia gépe ezt dobta! :) Sajnos még ma is rengetegen elítélik őket és ellenszenvesek néznek rájuk, de ennek egy részt a felvonulás az oka, na meg az, hogy néhányan divatból lesznek melegek! A felvonuláson gusztustalan dolgok történnek, felháborítóak! Így csak megutáltatják magukat... de aki szépen csendben marad és úgy áll a dolgokhoz, mint a heterok (mi se vonulunk fel, hogy jujjj hetero vagyok és hirdessétek) és nem vonul fel gusztustalanul, akkor elfogadom mindenképpen! Én tudom, hogy miért vonulnak fel, éppen ezért, mert néhol megalázzák őket, sok munkahelyen ez nem elfogadott stb... de ezzel a gusztustalansággal csak rontanak a helyzeten! Ha normálisan lezajlana a felvonulás és szépen, csendben, kulturáltan, akkor kevesebben utálnák őket! Mert nekem rengetegen mondják, hogy nem azért utálják őket, mert melegek, hanem azért, ahogyan hirdetik magukat (pl. utcán lepippantják a felvonuláson egymást)
2014. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
nem, amíg nem nevelnek gyereket. még mielőtt elkezdenétek háborogni, olvassatok utána, hogy milyen hatással van a nő(anya), és a férfi(apa) egy kisgyerek egészséges személyiségfejlődésére.
2014. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy gyereknek a nézetét nem hiszem, hogy befolyásolná az, hogy kiknél nőtt fel! A melegek is hetero szülőknél nevelkedtek, ezt a fajta neveltetést kapta, de még is meleg vagy biszex lett! Ez ugyanígy van a meleg pároknál is és lehet az első időkben, fiatalon kételkedik magában, de aki heteronak született, az az is marad :)
2014. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
A szexuális nézet egy dolog. De ha pl úgy nő fel, hogy nincsen neki anyja, még 50 éves korában is a pótmamát fogja keresni egy nőben. Ami mondanom sem kell, hogy rendkívül jó hatással van egy párkapcsolatra. És ez csak egy kiragadott példa volt..
2014. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anyucis dolog nem ettől függ! Az én barátom is bennem az anyukáját "keresi" sokszor, pedig rendes családja van, anyukáját is imádja, csak ha nincs vele, de én viszont igen, akkor mintha én lennék az anyja, én intézem a dolgait, stb... :D De már "lengedtük" a kezét, most már nagy bajban van szegény, mert a saját dolgait már egyedül kell megoldania, ezt az anyukájával megbeszéltük, hát nem kis probléma neki az ügyintézés... :D Egyébként ha a korra gondolsz, heteroként is sok pasi választ magának idősebb nőt maga mellé éss van nekik is családjuk, anyukával :)
2014. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!