Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vennél a barátodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennél a barátodnak a szülinapjára ha még csak 2 hete lennétek együtt?

Figyelt kérdés

Szóval még csak 2 hete jöttünk össze, de ismerem régebb óta. Pont így jött ki a szülinapja, és azért szeretném meglepni. Valamit javasolnátok? Bármi ötlet jöhet :) 17éves lesz, én 16L vagyok.

Köszi előre is :)


2010. szept. 17. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamit amiről te jutsz az eszébe... ÉS nem kell feltétlen drágának lennie!
2010. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Konkrétabban?

Ajánlották nekem a plüsst, kulcstartót, vagy ilyesmit. de nem túl hülyeség ez? Mi van ha nem tetszik neki? :S

2010. szept. 17. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

inkább valami ing vagy póló? én legalábbis mindig ruhát vettem a pasimnak, és azokat szereti a legjobban az összes ruhája közül. mondjuk nem valami túl kreatív ajándék, de jobb ötletem nincs sajna.

plüssállatka felesleges pénzkidobás..

2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alsónemű
2010. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy ford mustangot? lehet örülneneki!
2010. szept. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még csak 2 hete jöttetek össze, akkor semmi komolyra ne gondolj. Vmi nagyon kis apróságot, de sztem legjobban Neked fog örülni :)
2010. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor a plüss kilőve. De mégis mit? A ruha szerintem túl sok lenne, 2 hét után.. Fiúk ti minek örülnétek?
2010. szept. 18. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Lepd meg egy jó kis éjszakai hancúrral :D

Na, viccet félretéve, én nem kérnék semmit Rajtad kívűl ;)

Vigyél neki egy csomag ropit, aztán együtt elrágcsáljátok :P

2010. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!