Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani jobb ?

Figyelt kérdés
A barátom van, hogy idegesebb ha pl felidegesítették a munkában es olyankor hangosabban meséli el a történteket . Nem képes kommunikálni , érdekeit érvényesíteni hiaba próbáltam rávezetni. Megkertem beszeljen halkabban nálam, mert ahol lakom nem tűrik a lakók a hangoskodást. Sajnos ra 2-3 napra megint hangoskodik, szinte veszekedve mesél nem tudja betartani amire kértem. Sőt még rám is ideges lesz, mert mikor ilyen allapotban van, eszebe jut hogy mivel bosszantottam en is a múltkor stb csak hogy belém is köthessen. Ismerős szerint az ilyen vegul tettlegességig megy
2022. máj. 21. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos én is rájöttem, hogy senkit nem lehet semmire átnevelni, megkérni, ezen csak a CSERE segíthet.

Nálam az a baj a párommal, már ÉVEK óta, hogy igénytelen a testére, nem képes tornázni, karbantartani magát, pedig már évek óta könyörgök neki emiatt.

Már betelt a pohár nálam, és úgy látom ha egy párkapcsolatban nem jössz ki a másikkal , akkor csak a csere segíthet, mert ő ilyen. Ilyennek született, ezen nem tud senki változtatni.

Úgy hogy azt kell írjam neked, cseréld le te is mint a fáradt olajat, míg nem késő!

F.45

2022. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Neked nem tetszik ez a tulajdonsága, ő meg gyökeresen változni nem fog, szóval hosszú távon ennek nincs értelme. Pláne, mert szerintem simán elfajulhat a dolog mérgező irányba, már így sem normális...
2022. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

#2-essel értek egyet.


Neked ez nem jó - neked ez egy szenvedés.

Neki jó és azt látja, hogy te is elviseled...így sz**arik rá.


Kell ez?

2022. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki kéne rakjam, hogy értsen a szóból? Szép szóval nem megyek semmire ?
2022. máj. 21. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősen úgy tűnik.

De te tudod.

2022. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne azért rakd ki, hogy megváltozzon. Ha meg is változik, csak ideig-óráig, aztán kezdi majd elölről. Rakd ki és ne keresd többet.
2022. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!