Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső szemmel nézve van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemmel nézve van ennek értelme( bizsergés megvan,vonzalom rózsaszínköd is,de anyuka majd válik,egyházban élnek,rosszúl keres,1,5óra az út mire munkába ér).?

Figyelt kérdés

Pozitívum csak a kölxsönös vonzalom.

Negatívumok: 19 évesen szült a férjével 8éve együtt vannak,állítólag a pasi megcsalta,de fb szerint a pasi minta családosdit játszik képet tett fel 2 hónapja a lányról és a gyerekről.

Havi 100-120ezret kap kézbe (egy nagy céghez közvetíti ki egy munkaerő kölcsönző szellemi vagy könnyű fizikai munkára napi 6-8orában dolgozik. ) ez azèrt lènyeges mert picit lehúzás illat is felmerűl amíg nincs jobb de válik addig jó vagyok neki.

Lány szülei 15percre laknaknak tőlem,de ő és a (ex)férj (jelölt)e 1,5 orára busszal.

Nagyon bejön,egy hullámhosszon vagyunk,nem vagyok egy álom pasi, de már sokat csalódtanem, így óvatos vagyok.



2022. máj. 21. 18:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, megint nem olvastam vissza amit írtam:(

Csak szerető dolog nálam sem játszik,ahhoz màr így is sok az érzelem.

2022. máj. 21. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Rózsaszín ködök alapszik az egész ? Ennek már csak ez alapján sem jósolok sok jövőt.
2022. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Katasztrófa,mint a fogalmazásod.
2022. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehetek őszinte? Nem is értem igazán, hogy mit írsz meg kiről!
2022. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van? Ki kicsoda?
2022. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes egy ferjezett nőbe aki vàlni akar de kevès a fizetèse. Fèl hogy lehùzzák, hogy csak kihasznàljàk, nem akar többet csalòdni. Vèlemènyt kèr hogy mi mit tennènk a helyèben, mert ő ugyan szerető nem akar lenni. Attòl is tart hogy csak a teste kell a nőnek.
2022. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Köszönet a fordításért 🤣🤣🤣
2022. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő ùgy vàlik hogy keres vkit akire a vàlàs idejèn tàmaszkodhat mert egyedül nem mer belevàgni. Neked lehet h ròzsaszìn köd van de neki nem biztos. Sőt valòszìnü neki tudatos amit tesz csak neked eljàtssza hogy ròzsaszìn minden. Ne zàrkòzz el de azèrt lègy rèsen nem kell elolvadni tőle. Ne költözz össze vele ès vàrd meg amìg elvàlik mert nagyon nem korrekt heggesztgetni vki felesègèt
2022. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!