Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek Olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek Olyan kapcsolatban hogy szinte rögtön az első pillanatban már megvan a bizsergés kozetek és nem csak szexuálisan hanem lelkileg is, esetleg nem vagytok rá?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lelkileg hogy lenne meg már az első pillanatban, hiszen akkor még nem ismered az illetőt.

Amúgy kapcsolat alatt legyen meg, az a lényeg. Az tökmindegy, az első pillanattól kezdve van meg vagy csak kicsit későbbtől.

2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiszek

Itt vagyok élő példa

2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem hittem benne, viszont megtörtént! Egy házibuliban találkoztunk, éreztem magam mellett valami melegséget, odanéztem, és őt láttam. Azonnal megfogott benne valami, pedig még egy szót sem váltottunk. Szó szerint, első látásra lehengerelt, és valami nagyon vonzott hozzá. Aztán táncoltunk, beszélgettünk, és minden vonzott benne. Az illata, a hangszíne, a mozdulatai. Emellett rögtön jól megértettük egymást, mindenről elbeszélgettünk. A testem és a lelkem is bizsergett, soha nem éreztem még így azelőtt, nem is tudtam, hogy van ilyen. Tudom, hogy sokan nem hisznek ilyesmiben, de ez valóban szerelem volt első látásra! Szerencsére kölcsönös volt:). Már 7 éve házasok vagyunk, van 2 kisfiunk is. A mai napig meg van a szerelem, vonzalom, bizsergés! Mikor elég egyetlen "ártatlan" ölelés, és azonnal megkívánod a másikat, mert egyszerűen valami olyat áraszt magából, ami ezt váltja ki belőled. Csodálatos dolog!
2015. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!