Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha friss kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Mit tegyek, ha friss kapcsolatban kevés a szex?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban vagyok párommal (kb 4 hónapja) viszont a szexuális életünk olyan, akár egy nyugdíjas házaspáré. Nekem sokkal több igényem lenne a fizikai intimitásra, de ő férfi létére sokszor olyan mint egy fadarab. Amikor szexelünk, akkor is elég nehezen jön izgalomba, és ez nagyon aláássa a nőiességem. Ő próbál "kézzel-lábbal" a kedvemben járni-ezt nagyon értékelem- de ezt is csak ritkán.Összesen kb 3x voltunk együtt mióta járunk. Fontos részlet, hogy nagy nyomás nehezedik rá, vezető pozícióban dolgozik egy rossz helyzetben lévő cégnél, és az emberei is sorra mondanak fel. Mivel nagyon az elején vagyunk, nem tudom, hogy ezt a jelenséget a stressz okozza vagy csak ekkora az igényszintje. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt úgy kommunikálni, hogy ne éreztessem, hogy mint férfi kevés számomra. Sajnos emiatt nem érzem nőnek magam, és úgy érzem kezdődő depresszió/levertség kezd úrrá lenni rajtam.Pl. néha esténként sírok, és többször is a pohár után nyúltam, kedvetlen vagyok, ha egy filmben látok egy erotikus jelenetet szintén bőgök, mert már nem tudom milyen érzés amikor kívánnak.Magyarul kezdek b@asztlan pitsa lenni :( Megcsalásra nem gondolok részéről, mert már felismerném a jeleket (sajnos). Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ő 37 éves én pedig 32

2022. máj. 22. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen, stressz miatt alacsony a libidoja
2022. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, én fejben megértem, hogy ez nehéz időszak, de a szervezetem és a lelkem üvölt belül, hogy több kell belőle és nem érdekel. Nem tudom, hogy szóvá tegyem vagy legyek türelmes???
2022. máj. 22. 21:55
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem biztos, hogy a stressz az oka. Szerintem ezt meg kell beszélni, lehetsz te türelmes, de ha a munkahelyi problémája megoldódik is lehet ugyanez lenne a helyzet.
2022. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezd meg tőle, hogy korábbi kapcsolatokban is ennyit szexelt e vagy a stressz van rá ilyen hatassal?

Ha meg ennyire stresszel a munka miatt, jobb lenne váltani, mert most meg a szexuális élete, de később az egészsége is rámehet.

2022. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, csak a férfiak lelke papírból van kb.. Nem akarom azt éreztetni vele, hogy nem tud teljesíteni, és én is + nyomást tenni rá, mert akkor még jobban rágörcsöl, és egyáltalán nem lesz semmi :( Ettől tartok.
2022. máj. 22. 22:12
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

igen, ne is kérdezd meg szemtől szembe tőle.. inkább kérdezz meg vadidegeneket, hátha belelátnak a párod lelkébe és biztos jobban tudják , hogy mekkora a libidója..


Amúgy meg nem mindegy, hogy azért mentek szét mert megkérdezed és a lelkére vagy vagy azért mert "b@asztlan pitsa" leszel és máshol keresel vigaszt?

2022. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Mit tegyél...?

Beszélni nem akarsz vele, de változtatnál a helyzeten.


Kicsit paradoxont érzek.


Úgy nem lehet valamit megoldani, hogy csak fantáziálsz róla.

2022. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, de ha nem mersz vele erről beszélni, akkor szerinted mennyire őszinte ez a kapcsolat?

Fogadd el, hogy ennyi a szex és ne beszélj vele erről soha

Vagy mondd el neki és talán meg a helyzet is változik.

Ha felnőtt kapcsolatnak gondolod a tiéteket akkor nem kérdés, melyiket választod.

2022. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A szándék megvan bennem, hogy ezt megbeszéljem vele, de nem tudom, hogyan. Még nem voltam ilyen helyzetben, az előző kapcsolataimban inkább csak a szex volt jó..
2022. máj. 22. 22:43
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Én a stresszt szexel szoktam levezetni. Sok szexel.

Szerintem engedd el, mert ez a fickó sosem fog téged rendese megdöngetni.

2022. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!