Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Legalábbis a húgom szerint. Az a baj, hogy eddig csaj egy valakibe tudtam beleesni, rajta kívül senki. És én így nem is érzek késztetést, hogy bárkit is elhívjak randira. Sajnos nem igazán tehetem meg, hogy válogatok, mert a külső átlag alatti. és emiatt önbizalmam se nagyon van.

F



2015. márc. 1. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Namost.


Adj lejjebb az elvárásaidból.


R.

2015. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy épp ez a gond. Egy kevésbé szép és érdekes csaj nem tud úgy megmozgatni, hogy erőt vegyek magamon, és leküzdjem az önbizalomhiányom.
2015. márc. 1. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te meglátásod szerint ronda vagy, bocsánat a külsőd átlag alatti, de csak a legszebb legfullosabb csajok jöhetnek szóba, a többivel szóba se állsz. Na mi van akkor ha a csaj is így gondolkodik rólad? Hogy neki nem kell nyomi.

Szerintem kicsit el vagy szállva. Válaszd azt aki szóba is állna veled, akkor talán nagyobb esélyed lesz.

2015. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félreértesz! Nem csak a legfullasabb csajok jönnek be, nálam nem is a külső az elsődleges, hanem a személyiség. Sok aranyos csaj, van, de nem nagyon találkoztam még olyannal, akivel egy hullámhosszon lennénk, akinek annyira megfogott volna a személyisége, hogy harcoljak is érte, tulajdonképpen csak egy. De mégis vágyom egy társra, de azt meg végképp nem akarom, hogy olyasvalaki legyen az, akire nem tudok igazán társként gondolni.
2015. márc. 1. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha a külsőd átlag alatti, akkor tök mindegy, hogy válogatsz-e, mert egy lánynak se fogsz kelleni. Egyébként való igaz, normális lány nagyon kevés van, és az is mind foglalt.
2015. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Namost.


Ez esetben kupálódj ki.


R.

2015. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Azt hiszem igazad van. :/
2015. márc. 1. 19:10
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Sajnos nem csak olyan küllemi "hibám" van, amit edzéssel el lehet tűnteni, és így az önbizalomnövesztés se könnyű

2015. márc. 1. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki nem tud elvarasai szerint elni boldogtalan lesz
2015. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, csinálj valamit a külsőddel. Ne azért tedd, hogy bejöjj a csajoknak, hanem azért, hogy jobban tetsszél önmagadnak, és így növelni tudjad az önbizalmadat. Ha ez meglesz, akkor könnyebben fogsz tudni ismerkedni, ezáltal több lánnyal hoz össze a sors, így nagyobb lesz a repertoár, ahonnan választhatsz... és akkor már csak találsz olyat, aki megfelel az elvárásaidnak.
2015. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!