Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 15 éves fiú vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves fiú vagyok, de még soha sem voltam nővel. és még barátnőm sem volt. Osztálytársaim nagy része mind jártak már szórakozóhelyeken, de én max biliárdozni mentem el a haverokkal. Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
érzem hogy az önbizalmam sem olyan nagy már:S...
2010. szept. 18. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon gáz. Levegő sem jár neked.
2010. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aha szal azért kéne egy csaj h megmutogasd az osztálytársaidnak h már te se vagy lúzer? Hát sztem ez nagyobb gáz :D


Egyébként te miért nem mentél velük szórakozóhelyekre?

2010. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban hogy lehetne már ez gáz?


Basszus, nem olyan rég voltam 15 éves, mi mégis még csak tervezgettük ilyen korban, hogy majd hova járunk bulizni.

2010. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lajosmizsén laksz?
2010. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja lemaradt a 14/l mert én taliznék veled
2010. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
debreceni lakos vagyok.köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, megnyugodtam.
2010. szept. 18. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
15 évesen mit akarsz b@szki!Idősebb csajok úgyse állnak szóba veled a 15 év alattiak meg még gyerekek!Az osztálytársaid nagy része meg csak azt hazudta hogy volt már nővel!
2010. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem egy EREDMÉNY, vagy ERÉNY, hogy volt már nőd, illetve hogy hány. Ha kölcsönösen beleszerettek egymásba egy lánnyal, akkor lesz barátnőd - ha nem, úgy ne is legyen, mert annak nincs értelme.

Tanulj, légy ápolt, add önmagad - a többi jön magától. Persze nem árt elmenni valami buliba is, mert ott könnyebb ismerkedni. Egyszerűnek tűnik? Az is! Ha nem görcsölsz ezen, előbb összejön.

2010. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!