Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem összeroppanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem összeroppanok, egyszerűen nem tudok ennyi fele szakadni, van megoldás?

Figyelt kérdés

Heti 42 órát dolgozok, most jelentkeztem mesterszakra is, illetve otthon lakom anyukámmal, és ha bármi elromlik vagy el kell intézni az az én dolgom. Hétvégén és pénteken jön a barátom, akkor főzök, reggelit készítek, süteményt sütök. Igyekszem heti 3-4x edzeni, illetve csinos maradni amennyire lehet.

Egyszerűen elfáradtam, teljesen kifakadtam 2 napja, fel se tudok kelni, össze is vesztem a párommal. Ti hogy oldjátok meg, hogy legyen erőtök mindenhez?

24N



2022. máj. 23. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nincs időd kapcsolatra, nem fér bele az életedbe jelenleg. Ennyire egyszerű.
2022. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
munka mellett sokan tanulnak és edzenek. Hogy mellette sütögetsz és főzől nem nagy áldozat már bocs, de sajnáltasd magad!
2022. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha én lennék a párod, biztosan nem engednélek ennyit dolgozni, magamhoz költöztetnélek és kaját/sütit vennénk. A jövőd mindennél fontosabb.
2022. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért dolgozol ennyit, ha otthon laksz?

Ha albérletben laknal akkor megertenem, de így mire jó ez ? Dolgozz csak 25-30 órát, mellette belefér a mester szak és a kapcsolat is.


24N

2022. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Párom heti 30 órát dolgozik,mellette tanul, én heti 25 órát dolgozom, én is tanulok. Együtt élünk. Mi így oldottuk meg.

2022. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindent sajnos nem lehet egyszerre. Kell egy prioritas, h mi fontos, suli, munka tuti. Pl fozes helyett rendelj, edzeni lehet otthon is, azzal sok idot meg lehet sporolni. Esetleg mehetsz te is a baratodhoz es akkor nem neked kell megszakadni. Amugy udv a felnott vilagban, meg sem emlitem mi van 2 gyerekkel pl :D
2022. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasika tud sütni-főzni magának, sőt, meg is vendégelhet,hiszen gondolom tisztában van vele hogy mennyire fáradt vagy.

Edzeni nem irtad hogy mit edzel, de ha kondiba jársz, akkor azt simán lehet helyettesíteni otthoni tornával.

2022. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Na én két gyerekkel egyedül és 8 órás munka mellett csinálom ugyanezt. Házimunka és egyebek mellett most végeztem egy egyetemen, délutánonként viszem a srácokat ide-oda... különóra, szülinapi bulik, és megyek is velük edzeni (na jó, azt eddig a suli miatt nem tudtam), mostanság meg hétvégenként néha meg randizok is egy fél napot (ez az, amikor anyukámra passzintom őket). Tele van post it-tel a fejem, ráadásul most kaptam egy csomó fusi munka meg állásajánlatot a suli után, pedig nem is akartam váltani, úgyhogy megint agyalhatok, hogy a dicsőség és pénz, vagy a nyugi és a gyerekekre fordított idő a fontosabb... De mondjuk sütit nem sütök :P, sőt általában olyat készítek, ami miatt max. 10 percig kell ott állni, aztán fő/sül magában, csak el ne felejtsem lezárni :D És este 9-kor általában szépen elalszom.

Szedjél MagneB6-ot, de komolyan, tök sokat számít. Meg nézesd meg a vasadat. Ja és edzeni is mehetnétek együtt a barátoddal, vagy kikérdezheti tőled a tananyagot.

Ne akarj ennyire megfelelni annak, akinek szerinted látni akar, mert szerintem ebbe a tökéletes barátnő szerepjátékba vagy belefáradva, aztán meg hibáztatod érte... pedig ha nem ő kérte, hogy süss-főzz rá és legyél mindig tip-top, akkor feleslegesen görcsölsz rá és mindig rettegni fogsz, hogy nem is önmagadért szeret, sőt nem is ismeri, ki vagy te. Aztán meg ott állsz, hogy pedig te mindent megadtál és hol a hála... ő meg esetleg nem is fogja érteni az egész felhajtást. Ne akard lekötelezni, ne akarj megfelelni, nem vezet jóra. Vállald be magadat ahelyett, hogy túlvállalod.

2022. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A trükk az, hogy annyit kell megcsinálni, amennyit tudsz. Ha ez az minden, akkor mindent, ha kevesebb, akkor annyit.
2022. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Már megint egy újabb kérdés a szánalmas szolgalelkű nőkről? Nem unjátok még?
2022. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!