Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes megoldás? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás? Nagy gondban vagyok, őrlődök ... A párommal odáig fajult a dolog, hogy "szünet" van köztünk.

Figyelt kérdés

Vasárnap fogunk újra visszatérni, addig mindkettőnk gondolkodik arról, hogy mi legyen. A párommal beszélgettünk tegnap, és végre kimondtunk, hogy nincs minden rendben közöttünk. Ő elgondolkodott azon, hogy velem mostanában mi van. Mert az oké, hogy elmegy a barátaival, de velem mi van? (Én otthon ülő típusú vagyok) Kérdezte, hogy hogy vagyok.. Hát nem jól, feleltem. De nem miatta. Sok minden szóba került tegnap, és mondta , hogy Ő engem nem akar megbántani sehogy sem. Nem akar elnyomni. 2 hete tipródik ezen .

Már a szex se működik annyira jól,mint azelőtt. Csak kiéljük egymáson az aznapi feszültséget.

Annyira különbözünk. Ő spontán ember, és meg nem.

Meg tudja, hogy én olyan vagyok, hogy pl elmegyek vele horgászni, pedig utálom a horgászatot. Stb.

Most arra jutottunk nagy nehezen, hogy adjunk egymásnak 1 hetet.

Ő úgy is elmegy a VEN-re szerdától szombatig . Nem lesz itthon. Ha hazaér vasárnap akkor leülünk még egyszer.

Ha mindkettőnk engedne vmit, talán megmentené a kapcsolatot?!

Mit gondolsz? Nem tudom, hogy mit csináljak. Ma egyáltalán nem is beszéltünk egymással 😢😭

Másfél éve volt februárban, hogy együtt vagyunk.

Mit kéne csinálnom?

22\L



#szakítás #félelem #aggodalom #Mi a probléma megoldása?
2022. ápr. 25. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Felnőtt párkapcsolatban nincs olyan, hogy szünet
2022. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ha már "szünet" van, akkor annak a kapcsolatnak vége.
2022. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar megbántani, gondolkodik két hete...szakítana, csak nem meri kimondani.
2022. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul pont egy fesztivalon kell gondolkoznia rolatok, meg szunetelni? :/
2022. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ő erőltette ezt a szünetet, ami pont jókor lesz, hogy következmények nélkül félredughasson.
2022. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hogyne, pàr búfelejtő penna közt...


Nos, ennek vége, Kérdező. Majd gyàszold meg, mielőtt bàrmit tennél.

2022. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szakítást javaslom. 2 gyerekkel 20 év házasság után nyilván más, de a ti helyzetetekben nem kell erőltetni, ami nem megy.
2022. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

"Majd gyàszold meg, mielőtt bàrmit tennél."


Inkább menj el te is szórakozni.

2022. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek sokszor nem vonzzák egymást.
2022. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége van, csak az időt húzza a srác, hogy ne neki kelljen lépnie...
2022. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!