Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel amikor szorongós időszakai vannak?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy sikeres nő: diplomás, jól keres, kreatív munkát végez, vannak mindig mellékes megrendelései is.


Viszont ő mindig a barátaihoz, celebekhez, mindenki máshoz méri magát és úgy érzi le van maradva. Szeretne utazni, külföldön eltölteni egy kis időt, kiélni a kreativitását és ott is sikereket elérni, mellette persze majd gyerek és ház/lakás vásárlás is.


De ezek hiányában folyton depressziós lesz és ahelyett hogy a célra fókuszálna és addig is amíg eléri élvezné az életet, folyton azon aggódik hogy nem elég jó ezekhez a random emberekhez képest.


Nekem pedig néha fárasztó, hogy celebekkel, távoli rokonokkal vagy barátokkal versengjek folyamatosan.


Épp most adtam ki én is egy projectemet amin évekig dolgoztam és az emberek szeretik, de most már kezdi beárnyékolni az én örömömet is ez a hozzáállás, hogy miért nem hoz sokkal több pénzt amiből pl házat tudnánk venni.


Ilyennel mit lehet ezzel kezdeni? Jár pszihológushoz mert tudja hogy ez nem normális állapot, de nem tudom fog-e javulni a helyzet. Már kezdem úgy érezni, hogy neki valami Elon Musk kellene partnernek aki milliárdos és mellette kiélhetne mindent amit akar.


2022. máj. 24. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Dugd meg jól.
2022. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Jó, ha az embernek vannak céljai, de azt kell megérteni, hogy a folyamatos sóvárgás mások sikerei (???) iránt csak boldogtalanságot szül. Főleg a celeb szó ragadta meg a figyelmemet, komolyan van, aki azt hiszi, hogy az ő életük felhőtlenül boldog? Meg miben van lemaradva? És egyáltalán kinek kell ezzel elszámolnia? Buta dolog ezen kattogni :) Nem a megalkuvást pártolom ezzel, egész egyszerűen arról van szó, hogy ha nem értékeled azt, amid van, amit már elértél, akkor soha semminek nem fogsz tudni örülni, örökké egy illúziót fogsz hajszolni.
2022. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Te nem tudsz helyette változtatni, neki kell.
2022. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
lehet, hogy az a baja, hogy ezeknek a celebeknek jobb pasijuk van mint neki
2022. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

#4 parèly 🤣


Jó fárasztó lehet.

4-essel annyiba értek egyet , hogy lehet ez a semmi/senki nem jó / nem elég típus , vagy csak mániás depressziós - egyszer 200on pörög / utána pedig a padlón.


Ha az első , akkor jobb ha más után nézel amíg nem ő rak ki


Ha a második akkor "elbeszèlgetős doktor bácsi"

2022. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez én vagyok. Mínusz celebek. Esetleg lehetnél vele empatikus, mielőtt kibszod, mint egy zsák szemetet, nem?
2022. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Empatikus vagyok, különben nem beszélgetnék erről vele és nem lenne ennyire nyitott.


Csak attól félek hogy ha családot fogunk alapítani akkor is ez lesz, megszorozva tízzel mert a gyerek miatt még ennyire se tudunk majd mocorogni. Ilyen labilis lelkiállapottal meg nem szívesen mennék bele házasságba, gyerekbe.

2022. máj. 24. 15:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Akar egyáltalán családot és házasságot a barátnőd?
2022. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

6, nehogy már ő legyen a hibás, ha egy olyan emberrel szakítana, aki lehúzza. Ha pozitív életet akar az ember élni, akkor elsősorban a negatív embereket kell eltávolítani. Bár a kérdező egy szóval sem írta, hogy szakítani szeretne.


Kérdező, mond el amit leírtál a barátnődnek. Mond neki, hogy menjen pszihologushoz, sokat tud segíteni. És próbálja meg mindig a jó oldalát nézni a dolgoknak. Ne pedig máshoz hasonlítani. Egyébként akkor ennyi erővel hasonlítsa magát olyanokhoz, akik nem tartanak jó irányba.

2022. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Úgysem értitek meg azt, milyen egy olyan környezetből kikerülni, ami mélyen átlag alatti vagy kulturális, vagy financiális viszonylatban és hogy hiába vannak sikerei az embernek, benne mi játszódik le olyankor. Hogy ennél csak jobbnak kell lenni ezután, mennyire elinflálódik a tudás egy idő után… Krva kényelmes úgy ítéletet hozni valakiről, hogy “dolidoki kell neki és/vagy hagyd ott a retekbe”, holott lehet, pont olyan közegből jön, ahol a minimumot is magának kellett összerakni és nem azzal született, vagy tolta alá a család. Hogy is értenétek meg…
2022. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!