Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem dohányoztunk, de miután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányoztunk, de miután a barátnőmmel össze költöztünk, elég keményen rászokott a cigire, ami zavar. Aki hasonló helyzetben volt, hogy kezelte? (Amúgy 26 éves, a szülei fanatikus keresztény szellemben nevelték, szerintem most kamaszodik.)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy tündérien bájos lánnyal (konkrétan ez tetszett benne), míg a szüleinél lakott, nagyon jól elvoltunk, aztán pár hónapja összeköltöztünk, és azóta mintha a kamaszkorát próbálná bepótolni... Az hogy el akar menni bulizni, még hagyján, mert közös program, hogy a bulin iszik, az is hagyján (én nem szoktam).


Viszont elkezdett cigizni, és ez abszolút zavar, konkrétan nem tudja tartani a mértéket, januárban kezdett el cigizni, és már napi 1,5-2 doboznál tart... aki hasonló helyzetben volt, hogy kezelte, mi lett az eredmény?

30/F


2022. ápr. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Nálam biztos nem cigit szívna napi 5ször.
2022. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nemaRendőrség ***** válasza:
47%

Én fixen dobnám. Gyűlölöm a bagó szagát és a bagósokat is.


Nem kell egészségőrültnek lenni, de szándékosan ne rombolja magát, főleg ne ennyi idősen

2022. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
lapat
2022. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Keress covidos ismerőst, fertőztesd meg magad, és utána nem fogod érezni.
2022. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ok, akkor így kérdezem: Van esély rá, hogy "kinövi"?

Vannak fura dolgai, de csak a cigizéssel akaszt ki, január óta ott tartunk, hogy már mindig van nála 5-6 különböző doboz cigi, és 20 percenként rágyújt...

2022. ápr. 1. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a cigi itt a legnagyobb baj, hanem hogy most kezdi kiélni magát. Előbb a buli, aztán a cigi, jönni fog az orrba szájba pasizás is hidd el.

Örülj hogy még nem vetted el, és adj neki ultimátumot (bár szerintem ha ígéri is hogy vissza vesz, már rákapott a szabadság ízére).

2022. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi jót tudok írni,hogy,aki 26 éves korában gyújt rá először,abból nehezen lesz valódi dohányos.Szerintem ez csak átmeneti.
2022. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi 1.5-2 doboz cigit nehez kinoni, mivel a nikotin az 1ik legaddiktivabb szer kb a heroin utan. A kiscsaj sztem tok hulye, es fel se fogja mennyit art maganak, meg persze neked is de az az o szemszogebol mind1, mert ti ugysem lesztek hosszu ideig egyutt...
2022. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mostanában fogja kinőni. Nekem az unokatesóm járt hasonlóan, szigorú jehova tanúk voltak a szülei, ahogy kirepült jött a cigi, bulik, kb 15 tetoválás, pasik. Kb 1-2 év alatt felcsináltatta magát egy katonával, természetesen azóta szingli anyuka 25 évesen...

Akiknek semmi kamaszkoruk nem volt a nagy vallásosság miatt, azok pont a kirepülés után élik a kamaszkorukat, ami nem pár hónapig, hanem évekig is eltarthat.

2022. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!