Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincsenek barátaim, nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, nem járok soha sehova, csak itthon ülök. Félek hogy ez befolyásolna egy talán kialaulóban lévő kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval attól tartok hogy a lánynak mondanám hogy nem járok sose sehova akkor nem is szeretne. Szeretnék ezen változtatni, de nem tudok, már próbáltam. Most mit tegyek?
2010. szept. 18. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem attól fog szeretni, mert nem tudom, milyen menő csávó vagy. Ha érez valamit irántad, nem fogja érdekelni, jársz-e valahova vagy sem.:)
2010. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

... :S


az rossz érzés ha niicsenek barátaid!! :((



a kapcsolatot (legalábbis magamból kiindulva) nem fogja befolyásolni h mennyi barátod van, hova-, mennyit jársz...!!!!!


majd a lánnyal ha összejön eljársz pár helyre, megismersz új embereket..!! :)



hány éves vagy??

az iskolába se alakultak ki barátságaid?? :O


remélem összejön ezzel a lánnyal!! :)

2010. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vannak az iskolában, de csak osztályon belül és kb olyan szintű hogy szünetekben beszélünk egymással, aztán ennyi. Senki nem hív sehova, soha... Így aztán sulin kívül meg elég nehéz az ismerkedés. A suliban pedig ez így alakult már ki tehát ezen késő már gondolkozni.
2010. szept. 18. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
sportolj, zenélj, vagy csak járd be a várost és beszélgess sokat. Biztos tudsz valamit kezdeni magaddal. Ha csak otthon ülsz egész nap az a bnődnek se lesz jó mert nem tudok majd miről beszélni meg minden program kizárólag a sexből fog állni
2010. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de kivel beszélgessek könyörgöm? Nem ismerek senkit... Zenélek, de azt is itthon, nem járok sehova...
2010. szept. 18. 13:00
 6/10 A kérdező kommentje:
És épp ez az hogy nem tudok mit kezdeni magammal.
2010. szept. 18. 13:02
 7/10 anonim válasza:
Menj el valamit sportolni, ott barátokat is tudsz szerezni, és még közbe sportolsz is :)
2010. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami nagy sport ember, elég ügyetlen vagyok a labdajátékokban és annyira nem is izgatnak. Úszni szoktam járni általában, de ugye ott sem nagyon lehet barátokra szert tenni :P
2010. szept. 18. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem inkább örülne annak hogy a pasija nem egy nőcsábász aki minden egyes bulin megcsalja őt (:

19/L

2010. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy akarsz te változtatni ezen?Meditálj ezen egy kicsit. Mi a különbség az akarat,és az akargatás között.

Te mért ne szervezhetnél programot akár azzal a pár osztálytársaddal? Nem ismered őket annyira,hát majd megismered.Uszodában is lehet ismerkedni.

-Te nem fáradtál még el?,Milyen hideg ma a víz.

Stb. Persze ha mamákkal vagy körülvéve,akkor bocsi :D

De ha tényleg akarsz valamit,ne ülj a seggeden,és ne gondolkodj annyit,mert az kifogásokba fog átbilleni.

Biztos kényelmes volt eddig,elhiszem. De ha változtatsz az se lesz rossz,és senki nem harap ;)

2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!