Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek befolyásolna bármit is? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Mármint itt gyakori kérdéseken, ha a "szép lányok" és "jó pasik" helyett azt írnának az emberek, hogy "nekem tetsző lányok", "nekem tetsző fiúk"? Lehet, hogy csak én gondolom így, de ha ilyeneket írnak, hogy szép lány, akkor én egyből arra gondolok, hogy a "média által szépnek beállított" emberekről van szó, és ez kicsit meginogtat, még ha tudom is, hogy minden embernek más a szép.

"A szó megválogatás hatalma."


Tudom, nem lehet ilyet kérni mindenkitől, sőt, a kérdésemet sem valószínű, hogy nagyon sokan elolvassák, csak kíváncsi vagyok.


2011. máj. 4. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy mindenkinek más a szép, de azért a média által beállított szép semmiképp nem csúnya, úh sztem ez nem számít nagyon. Minthogy általában a kérdésekben sem. HA ezt olvasod képzelj el egy neked szépet úgyis az a lényeg h a helyébe képzeld megad a kérdezőnek, és kész. Vagy nem jól válaszoltam? Nem vok benne biztos
2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, személy szerint, ha azt írják, hogy "szép lány", akkor én a nekem tetsző lányokra gondolok.


Hogy befolyásolná-e... elképzelhető.

2011. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!