Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lesz a szalagavató?

Figyelt kérdés

a lényeg h ugye most lesz a barátom szalagavatója és mint az előző kérdésben benne volt aki olvasta persze a barátom azzal a csajjal táncol akivel megcsalt de, csak azért h ne kelljen többet fizetni mert ugye a pénz amit befizetnek a bálra az eloszlik a tanulók között és abból fizetik tablót és aki nem táncol és nem lesz ott a bálon akk nem is fizet annyit mint a többi így a barátom belsőssel táncol, de nem az a lényeg jah és mielőtt vki írné h van köztük vmi, leírom h nincs és ebben 100%san biztos vagyok mert ez cske gy botlás volt a barátomnak semmi más és semmit nem érez a csaj iránt és nem hazudott mikor megkérdeztem ezt tőle, de nem is ez a lényeg ugye a barátom exe is táncol a bálon mert egy pasi felkérte xD szal jó kis este lesz ott leszek én mert vele töltöm az estét, ott lesz az exe aki egy eszelős őrült meg tt lesz akivel megcsalt, sztetek milyen lesz az este?



normális válaszokat pls kort és nemet is meg írja le az akinek volt ilyen h mi volt a bálon lécci


2010. szept. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj meg előszőr helyesen írni!
2010. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudok helyesen írni, 5 ös vagyok belőlle!

semmi közöd h most h írok és am h írok , mivan ha nicns kedvem ehylesen írni?! cak ideírtam vmit


normális válaszokat lécci, köszi a nomrmális gondolkodású embereknek akik enm kötnek bele a dolgokba!!

2010. szept. 18. 13:17
 3/9 nagyviri ***** válasza:
Nem értem a problémádat, bocs. Lehet hogy helyesen tudsz írni, bár ez itt nem derült, ki de hogy szabatosan nem tudsz fogalmazni az tuti. Írtál egy darab 8 soros mondatot, amiből egy szót sem értek. Ha valóban komoly válaszokat szeretnél kapni, akkor fogalmazd át a kérdésedet mások által is érthetővé. Így azt érzem nem is igazán érdekel a probléma, mert nem fordítottál arra gondot, hogy érthetően fejezd ki magad.
2010. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te vagy felháborodva?

Írtál valamit amiből semmit ki sem lehet venni, el se lehet olvasni annyi helyesírási hiba van benne.

Az egész megfogalmazásod egy nagy rakás sz.ar! Semmi több.

Ha nagyon érdekelnének a válaszok, akkor fordítottál volna egy kis időt a helyesírásra és a megfogalmazásra!

2010. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nagyviri ***** válasza:
Olyan lesz az este, mint a kérdésed: zavaros.
2010. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen lesz a szalagavatód?:P - Olyan szar, mint a helyesírásod meg a fogalmazásod!:D
2010. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én vágom mit szeretnél:D hát szinte ugyanez lesz az én barétom szalagavatóján.. érdekes lesz .. az is meg a tietek is.. biztos örök élmény lesz.. és majd igyekszem nem kikaparni vki szemééét.DXD
2010. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az uccsónak köszi:) hát igen én is próbálkozom de egy kcisit lenyugodtam már ,szal nem nagyon fog érdekelni h ott lesznek, de rem nem lesz semmi oylan...
2010. szept. 18. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, mi lesz. Táncikálnak, lemegy a bál, mindenki kap egy csini évszámos szalagot, aztán együtt mentek az afterpartira, és leszarjátok azt a sok ringyót.


Aztán a távoli jövőben talán lehet, hogy megtanulsz gépelni.

2010. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!