Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató after partyra mit...

Szalagavató after partyra mit vegyek fel? (az én szalagavatóm lesz)

Figyelt kérdés

Decemberben lesz,de inkább előre gondolkozom,úgy is most vagyok nagy ruha vásárlásban :) A szalagtűzésen koktélruhám lesz,ha ez számít valamiben.(ugyanabban a ruhában nem szeretnék menni,mert nem szeretném ha valami baja történne,nem volt túl olcsó :S) Átlagos testalkatom van,inkább homokóra. 152cm vagyok,47 kg,hosszú barna hajam van,és barna szemem. Adnátok tippeket,hogy ilyenkor mit illik v. nem illik felvenni?:)

Előre is köszi!


2011. szept. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy nálatok mit takar az "after party". hogyha az osztállyal meg az osztályfőnökkel elmentek valahova bulizni (nálunk ki szoktak bérelni ilyenkor egy fogadót) akkor tökéletes, ha felveszel egy nadrágot, ami nem farmer, hozzá meg valami csinosabb felsőt. cipő gondolom csizma lesz, ha télen tartjátok. szerintem túlságosan nem kell kiöltözni az ilyen bulikra, csak magára az ünnepségre szokás.
2011. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évfolyam buli lesz,egy elég nívós helyen. Tegnap derült ki,hogy elvileg a B7-ben tartják majd. Osztályfőnök természetesen nem lesz ott.Csak a végzősök és a vendégek,akiket még meghívunk.
2011. szept. 25. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha bármilyen más buliba mennél. :) A B7be amúgy se szokás nagyon kiöltözni. Szűkebb nadrág, csinos felső, magassarkú... :)

Most belegondoltam ,hogy rajtam mi volt a szalagavató afterpartymon de nem emlékszem. :D Pedig 2009-ben volt... nem olyan nagy esemény ez. :)

2011. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!