Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyke, anyu/apu egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyke, anyu/apu egyetlen királylányaként felnőtt nőkre mennyire jellemező, hogy később a párjuktól is elvárják a túlzott babusgatást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Ez valószínűleg így van. Egy ismerősömnél agyon ajnározzák egyetlen lányukat, érthetetlen hogy mennyire elkényeztetik, MINDENT megvesznek neki. És már szállóige a családban, hogy "a leendő párodnak alaposan fel kell kötni a gatyát!". Szóval a kiscsaj ebben a tudatban nőtt fel, hogy neki minden jár, és a pasiknak az a feladatuk, hogy őt a tenyerükön hordják. Mást már el se tud képzelni...
2013. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem a túlzott babusgatást várják el majd, hanem a money-t!

Az ilyen tipusokból lesznek a pénzéhes rib..ncok.

2013. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 intrepid ***** válasza:
31%
Milyen szar lesz ezeknek, ha nem találnak egy pénzeszsák pasit. Nem szakad meg a szívem a sajnálattól.
2013. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Én ilyen lány vagyok, jelenleg 23 éves és pont leszarom a pénzt. Sőt, éppen ebből vannak a gondok a családban.


Ugyanis anya a pénzével akar engem hazaláncolni, de nem érdekel, amint lesz munkám, meg a páromnak (teljesen átlagcsaládból jövő, korombeli srác), azonnal költözünk össze. Nehéz lesz, de megoldjuk.


Szóval azt kell mondanom, hogy nem minden hülyére kényeztetett királylánynak fontos ez később. Sőt, akár a szerelem jó mércéje is lehet. Mostani páromért a világ végére is elmennék, ha kitagadnak az örökségből, akkor is! :)

2013. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez baromság. Én is egyke vagyok mégis tök önálló karakán és magányos voltam mindig. Két lábbal állok a földön és Nem vártam babusgatást se segitséget soha senkitől. Nincsenek barátaim se testvérem mégis jól megvagyok. 24/L
2013. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Én egyke lány voltam, viszonylag gazdag családban. És igen, tisztára el voltam kényeztetve a majdnemalkoholista faterral, aki heti szinten vert és rúgdalt a földön. A folytonos lelki terror, miszerint én egy senki vagyok, nos, ez is nagyon jól esett...


Elvárom-e a mostani páromtól a babusgatást? Naná, mert gyerekkoromban soha nem kaptam.


Ítélj el ezért. Talán gondolkodni kéne, mielőtt hülyeségeket írsz.

2013. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

6-os: Örülök, hogy mosolyt tudtam csalni az arcodra egy ilyen zord reggelen. :)


Ja, nem dolgoztam, mert egyetemre járok, azért, hogy mindig legyen zsemlére. De nem is várom el tőled, hogy ezt a "bonyolult" összefüggést megértsd. Irigy kis fos :D

2013. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Én is egyke vagyok és az egyik oldalról el voltam kényeztetve, mivel félig a nagyszüleim neveltek, viszont a szüleim részéről ezt nem mondanám. Ja és nem vagyok pénzéhes. A páromtól meg még szép, hogy elvárom, hogy ne egy rideg faßkalap legyen, hanem mutassa ki, hogy szeret.
2013. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

sokan félreértik a kérdést


én etyke férfi vagyok (28 éves) de imádom ha a párom simogat, kényeztet, mivel anya is sokat foglalkozott velem ilyen téren.

de ennek semmi köze az elkényeztetettséghez vagy a talpraesettséghez... ...dolgozok és tanulok, nem vagyok lusta de gazdag és szegény sem...

2013. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
etyke?:D
2013. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!