Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szégyellhet engem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt barátommal és még nem vitt haza bemutatni a szüleihez. 2 falura lakunk egymástól, én már bemutattam mindenkinek, sőt mamám szülinapjára is elhívtam. Tudom hol laknak nem szerény körülmények között, az nem lehet ok, sőt látásból ismerem a szüleit is.Barátait már én is ismerem.

Múlt hétvégén volt anyukája szülinapja és hát elég rosszul esett, hogy nem hívott el, pedig abban már nagyon bíztam. Az nap alig beszéltünk, meg alig mesélt róla, mintha ő is érezni már, hogy kicsit furi ez a helyzet így. Hozzáteszem szülei tudnak rólam, anyukája sokszor küld nekem sütit.

Vélemény?



2022. máj. 28. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Tudom nem nagy segítség de latatlanban nem tudjuk. Ha hárít, beszélgess el vele erről.
2022. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem,mintha nem is tartoznánk össze, és a családja közelébe sem enged.
2022. máj. 28. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de ezt NEKI kell elmondanod.
2022. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a lényeg az, hogy ne vonj le következtetéseket, add meg neki a lehetőséget, hogy elmondja az okot = kérdezz rá.


Simán lehet például, hogy téged óv a családjától, gázak, stb. Beszélj vele arról, hogy benned milyen érzéseket indít ez, és adj esélyt rá, hogy tisztázza a helyzetet.

2022. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pár oka, vele kell beszélni. Inkább ilyenkor arról van szó, hogy ő vagy nem tartja ezt fontosnak, vagy nincs közeli kapcsolatban a szüleivel, pont hogy őket szégyelli, vagy épp toxic-ok.


Az, hogy sütit küldenek, még nem jelent semmit. Ő él velük együtt nap mint nap, kifelé könnyű a szép arcot mutatni.

2022. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy nem laknak szerény körülmények között, az csak egy dolog! Az én családtagjaim sem szegények, mégsem viszek közéjük senkit szívesen.
2022. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Jobban élnek mint te? Nem lehet hogy szégyell?

Esetleg hazudott rólad otthon?

2022. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az jutott eszembe, hogy hazudott rólad. Vagy arról, milyen vagy (végzettség, anyagi helyzet, külső) vagy anno olvastamolyat, hogy srácnak két kapcsolata volt és az egyik csajt titokban tartotta, hogy ne borítsanak a szülők.
2022. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ja, mindig a legrosszabb eshetőséget kell írni nyilván. Köszönjük gyk népe ismét.
2022. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt már századszor írod ki,nagyjából ugyanezzel a szöveggel.
2022. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!