Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Akárhogy csinálok akármit,nem jó neki.Mindenbe beleköt,irányítani akar,azt szeretné,hogy úgy csináljak mindent,ahogy neki tetszik.


Nagyon hamar mérges lesz,elvesz egy hegyes ceruzát/irószert és döfködi az alkaromba,felpofoz.


Na most,lefogom a kezét,ráordítok,a végén már rendesen le kell szorítani,mert nem áll le.Aztán hisztizik,hogy neki fáj az alkarja és elkapja a sírógörcs.Van esély,hogy ezt kinövi? 24 éves tanult nő


Egész nap nem jó neki semmi,beszélni nemtudok vele,csak fenyeget,hogy megmondja az anyjának,hogy én milyen agressziv vagyok.


Egyetemisták vagyunk (csoporttársak),állandóan vizsgáink vannak,nem tudok ennyi mindenre figyelni már.Az a helyzet,hogy már az egyetemen is hozzám üt,olyan dolgokat használ fel ellenem pl.,amiket a családomról tud (akármit! hozzám vág,amit elmondtam neki)


Valakinek volt már ilyen problémája? Másképp minden tökéletes,az ilyen napjait leszámítva.Másfel éves kapcsolatról van szó,aminek lenne jövője,ha nem lenne néha ennyire bolond.Átlépett egy határt mégis engem akar kihozni hibásnak..


Nem itélkezést kérek,tapasztalatokat szeretnék hallani.



2022. máj. 29. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, sosem volt ilyen tapasztalatom, mert idaig senkit nem engedtem eljutni. Ez abuzus, miert vagy vele ha semmi sem jo? Nincs jovoje. 100%


Be kell vallalni h elmond kinos dolgokat majd es nem hagyni magad zsaroltatni vele. Engedd el!

2022. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mert minden okés,azon kivül,hogy néha bolond.Meg szeretem - ez meg nem lesz elég sajnos,ha tovább is így mennek a dolgok

A többi pedig,hogy együtt lakunk,most is 3 hónapra kötöttünk szerződést 3000 kilométerrel odébb ( tanulni megyünk) + még csak negyed évesek vagyunk,az nekem elképzelhetetlen,hogy 2 évig nézzem a fejét úgy,hogy nem vagyunk együtt

2022. máj. 30. 00:00
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Húha hát a megoldás:

Instant tilt töröl pusztulj takarodj.

Örülök, hogy segíthettem

Pacsi

2022. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A konkrét ma esti story:ideges lett (nem lényeges az ok),eltörtem a ceruzát,amit többszor is belém szúrt,kezdett pofozodni,erőből leszorítottam,sírva beszaladt…én meg úgy bevertem az ajtót mérgemben,hogy fent a keretnél szétment.Aztán sírt 2 órát,hogy ő bezzeg nem fog egy ilyen agresszív állattal kapcsolatban lenni.Most meg jegeli az alkarját,ami csak piros lett…kész vicc
2022. máj. 30. 00:08
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Egyik kutya, másik eb. Megérdemlitek egymást!
2022. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott a francba😃 Ne akarj Johnny Depp sorsára jutni. Nézd meg , kicsinálta az exfelesége.
2022. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Wtf 😂😂😂

Akartam írni, hogy "és az ilyen elmebeteg pi.csáknak van párjuk", de aztán a kérdező is szépen bemutatkozott. Sok boldogságot, összeilletek.

2022. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítotok?
2022. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakíts, ez a csaj egy rohadék pszichopata.


Bántalmaz fizikailag, és ha védekezel, akkor meg téged vádol bántalmazással. Ezzel NAGYON-NAGYON ROSSZUL JÁRHATSZ A KÉSŐBBKEBEN.


24 éves korában felnőtt nő már, nem változik, ha gyereke lesz, még rosszabb is lehet.


MENEKÜLJ MOST!!

2022. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez bolond! Menekulj! En egyetemet/varost is valtanek! 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️
2022. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!