Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok "csak úgy" csókolózn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok "csak úgy" csókolózni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Engem a barátom csak szex előtt csókol meg, egyébként maximum szájrapuszi. Több, mint egy éves kapcsolat, viszont ez mindig is így volt, nyilván az első néhány randit kivéve. Szerintetek ez normális? Nekem nagyon hiányzik, hogy néha csak úgy is megcsókoljon, de láthatóan nem igényli, kényszerből meg nem szeretném. Mit csináljak?
2022. jún. 2. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Szoktunk
Nem szoktunk, de nem zavar
Nem szoktunk és zavar
34 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok valamilyen tanácsot adni? Előző kapcsolataimban ilyen nem fordult elő. Szeretem a barátomat, de nagyon vágyom erre, és már rossz, amikor nyálcsorgatva nézem a csókolózós filmes jeleneteket meg a párokat az utcán😂
2022. jún. 2. 08:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad ezt már neki?
2022. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam. Azt mondta, hogy ez nem igaz, és adott egy szájrapuszit. Szóval kb olyan, mintha neki ez lenne a csók. Szerintem ő nem szeret csókolózni, vagy nem tudom..
2022. jún. 2. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én még szexnél sem szeretem, nem tud csókolni, nagyon béna
2022. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Kapd el a száját. Csókold érzékien, úgyis vissza csókol. Én így csinálom a férjemmel. Ha elkapom a száját, nem szabadul. Nem kell ezt megbeszélni.
2022. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Szoktunk szexen kívül is. Amikor valamelyikünk bújik, ölelkezünk, annak smárolás lesz a vége. Mondjuk én igénylem is, szeretek csókolózni. A szájrapuszi az olyan semmilyen, öreges.
2022. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózni kifejezetten nem. Néhány csókot adunk egymásnak nap közben. Néha szájrapuszi, néha randes csók. Szerintem sem nagyon kell ezt megbeszélni, tegyél ellene. Lehet, hogy ő ilyen. A férjem bújni nem bújt (nem mondom hogy nem szeretett, csak nem csinálta, nem volt szokása), aztán lassan megszokta, hogy én igénylem és megyek és bújás van.
2022. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvet csókot csak szex alkalmával szoktuk, ha mindig is csókoloznank, akkor le sem tudnánk szállni egymásról, plusz bizonyos helyzetekben/helyeken azért nem illik 15 éves kor felett.

Szakra puszi rendszeresen van, nekünk jó így☺️

Ha nyelves csókot kapok, abba mindig belebizsergek, és pont azért, mert “nem mindennapi”.


23N

2022. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!