Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, akik már régen,10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik már régen,10 éve vagytok a párotokkal, szoktatok még csókolózni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyanok vagyunk mint akik most jöttek össze, ugyanannyit csókolózunk mint az elején, kézenfogva mászkálunk és szörnyen ki vagyunk akadva ha nem látjuk egymást 2 napnál tovább... :)
2011. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem bmeg, azt csak az 5évesek csinálják -.-
2011. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze... olyanok vagyunk általában mint a tinik. Kézenfogva mindenhová, csókolózás az utcán... ez szerintem az összeszokott pároknak is kell.
2011. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt,és kb fél éve csökkent,és el is maradt a csókolózás.Ez eléggé bánt engem,és főleg amit a párom mond,mikor panaszkodom.Azt mondja:az olyan dedós.

Pedig én nagyon szeretek csókolózni.Lehet,hogy büdös a szám?:)Goondolta,de azt mondja nem.Irigylem az első hozzászólót.én 39 éves nő,a párom 43 éves

2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gondoltam
2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó nektek,akiknek nincs ilyen,fajta problémája. Nálunk sem volt gond, csak kb 10 év után.
2011. júl. 26. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
A csókolozás két emberes tevékenység, szóval ha a párod nem csókol meg akkor csókold meg te, tiltakozni biztos nem fog.
2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha a csók csökkenni kezd a kapcsolatban, az sose jó jel, tapasztalat. Mivel a csók a kötődést és a vágyat fejezi ki, ha nincs vagy egyre kevesebb a csókolózás, az egyértelmű, mire utal...
2011. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Utolsó: hülyeség

Mi párommal 7 éve ismerkedtünk meg 4 éve élünk együtt,párom nem a csókolózós fajta így el is maradt szépen, csak szex előtt szoktunk. Hisz ezzel csak beindul így ő nem látja értelmét máskor ezért nem is vágyik rá :) és igazából én is így érzem. Ha mégis úgy esett hogy csókolóztunk akkor tényleg egyből állt a zászló :D Otthon kettesben ha úgyis folyatjuk amit elkezdtünk nem is baj de máshol... :) Mi nagyon szeretjük ,imádjuk egymást ,nálunk a csókolózósdin nem fog múlni a kötődés,sőt erősebb mint volt.

2011. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!