Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szintet lépni?

Figyelt kérdés
A párommal 3,5 éve vagyunk együtt. A kezdetektől fogva nagyon sokat járt át hozzám, heti 4-5 napot (egyedül élek). Ő a szülőkkel él és a probléma az, hogy hiába vetettem fel már egy éve, hogy költözzünk össze normálisan, egyszerűen nem történt semmi. Hetente mindig a családdal van pár napot és külön is alszunk 2-3x (a szülei 60 km-re laknak). Mindketten 25 évesek vagyunk és jó minden köztünk. En tényleg csak arra vágynék, hogy egy hosszú hét után mikor hazamegyek ne az üres lakás fogadjon, hanem együtt legyünk és hétvégén közösen pihenjünk, csináljunk programot ugyanis hét közben alig van időnk egymásra. Ha csinálunk is valamit, másnap egyből megy haza a családjához és ott is alszik. Nem gondolom, hogy siettetem a dolgot így közel 4 év után. Voltatok már olyan helyzetben, hogy nem akart a másik fél úgy igazán együtt élni?

2022. jún. 3. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen, 4 év után simán össze lehetne költözni.

Valószínűleg nem akar szintet lépni, így van. Otthon elvan a kényelemben.

2022. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem akar szintet lépni.

Mi a párommal négy hónap után költöztünk össze, albérletben laktam, ő otthon a beteg/idő szüleivel.

Amint elkezdett ő is dolgozni, egyből hozzam költözött. Persze ettől a szüleit is látogatja, de nem lógnak egymas nyakán.


24N

2022. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem akar komoly kapcsoltatot.Ez csak dugni összejárunk részéről.


Ennyi idő után bőven nem sietetés kategória, de ha magától csak ennyit akart eddig, szerintem már nem lesz komoly dolog.60km semmi, más ennyit utazik munkába.

2022. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Minek jöttél össze kis takony kisfiúval! 3,5 éve szopatod magad, te normális vagy?!

Ilyenkor hol van az hogy a nők önálló férfiakra vágynak? Ez egy agyilag 12 éves hulladék. Te meg elviseled évek óta...

2022. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En most ertem el h ne kelljen mindig egyutt aludni. Ertem a problemad.
2022. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden másban komoly gondolkodású, vannak céljai, anyagilag független, szereti a kapcsolatunkat. Ezért sem értem a helyzetet.
2022. jún. 3. 15:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen leválni érzelmileg a szüleiről.
2022. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Én is erre gondoltam először.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek

2022. jún. 3. 19:09
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
86%
Ő nem a párod. Ő csak valaki, aki jelenleg veled múlatja az időt, míg jobbat nem talál. Sajnálom,, hogy ezt kell mondjam.
2022. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki jó így nem akar komolyabbat ennél. Így most kényelmes, ha összeköltöztök akkor meg rosszabb lenne neki.
2022. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!