Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 vagy kétheti találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 vagy kétheti találkozást másfél évig hogy bírnal ki nőként? A pasi nagyon a karrierjére koncentrál, hajtja a pénzt. Kibirnad ezeket a ritka találkozásokat?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A "legszebb" időszak borul ezzel, nem tudom elképzelni, hogy egy fellángolásnál ne hagynám az egészet a p.csába.
2022. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Epitenem en is a sajatom.
2022. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
És közben keres? Ír? Hív? Küld virágot, ajándékot,...?
2022. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán
2022. jún. 3. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen normális. Gondolom jóképű csávóról van szó. Ne engedd el anyatigris! Küzdj érte! Én drukkolok.
2022. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

És másfél év múlva befejeződik a karriere? Nehezen tudnám elképzelni, hogy valami egy ideig hú, de fontos, utána meg hagyjuk a fenébe.

Ha olyan az illető, akkor a másfél évből lesz 2, 3, 4, 5 is. És mi van, ha megint egy húzósabb időszaka lesz később? Akkor megint faképnél hagy másfél évre? Hogyan lehet majd így együttélni vele?

Én azt mondom, hogy a siker egyik kulcsa, hogy az ember jól tudja az erőforrásait menedzselni. Ráadásul egy találkozó nem is olyan dolog, ami megterhelő lenne. Sőt...

Kéthetenként egy találkozás meg még egy távkapcsolatban is szinte már kevés.

2022. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én erre nem pazarolnám az időm, nekem ez kevés lenne. Ez kb egy szexkapcsolat szintje. Ha ennyire fontos neki a karrierje, akkor én nem állnék az útjába, majd keressen meg, ha végre úgy érzi, hogy révbe ért és én is fontos vagyok neki, nem csak a pénz.


Amúgy volt távkapcsolatom is meg heti 2-3 pár órás találkozóból álló kapcsolatom is, egyikben sem éreztem jól magam és mindegyiknek hamarabb vége lett, mint 1,5 év. Egyszerűen az ilyenekben nekem(!) nem éri meg a befektetett energia.

2022. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát havi 2-4 alkalommal találkoztok, nem is nagyon keres... Ez nekem nekem az alkalmi szexkapcsolat kategóriába is kevés, nekem nem menne így
2022. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem fogom megérteni, hogy miért, és hogyan is akadályozna valakit a munkájában az, hogy munkaidő után hetente pár napon találkozzon azzal, akibe állítólag szerelmes? Vagy minimum írna. Ne kamuzzunk már, pár mondatot megírni nem telik sok időbe és erőfeszítésbe.

Azt meg ne mondja senki, hogy heti 7 nap, naponta 16 órát dolgozik.

Milyen távolságról van egyáltalán szó? Mert ha városon belül, 10 percnyire nem képes elmenni, csak kéthetente, akkor ott egye meg a fene az egészet.

2022. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy az ilyeneknek van barátnőjük, aki dacára annak, hogy mennyire félre van téve, még ki is áll mellettük.
2022. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!