Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek! Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek! Párom folyamatosan a haverokal lóg, soha nincs velünk 4eve vagyunk együtt, van egy másfél éves kis fiam! Szinte könyörgöm maradjon itthon legyen velünk is! Mindíg bízakodom, hogy jobb lesz! És veszekszünk,szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd el 🤷‍♂️
2021. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Tisztelt kérdező! Gratulálunk!


Ön a tízmilliomodik személy, aki úgy vállalt gyereket, hogy nem kellett volna, hisz a párja magasról tesz a fejére és ezt nagyon jól tudta már évek óta.


Nyereménye egy nyomorúságos élet és kínszenvedés, míg nem képes tenni ellene.


Addig is további szép gyötrődést!

2021. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is ez van. Csodás érzés hogy én a nyakába ugorva várom, főzök rá, mosok rá, kitalalok programokat, nem hagytam el magam szülés után stb ő pedig letusol és elmegy. Annyira rosszul esik... Aztán ezek a pasik csodálkoznak hogy megvannak csalva egy idő után....
2021. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem pakolod a cuccát, én tuti kidobnám.
2021. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
4es mert van gyerek
2021. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk 2 gyerek van, de ha a párom ezt csinálná, akkor kalap, kabát lenne.
2021. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Mit tegyél?

Azt tegyed,hogy ebredj fel.Mert álmodsz.A valóság távol áll attól,amit szeretnél.Felesleges áltatnod magad.A gyerek sem szamít a történetben semmit sem.Nem egy varazsszó,nem egy biztosíték,hogy majd az megakadályoz minden rosszat es összekovacsol!Felejdsd el,mert naív gondolat!!

Egyet jegyezz meg.Később majd egy dolgot fogsz sajnálni.

Az elb.tt időt!!Azt senki se fogja visszapörgetni!Még a következő ,megértő és jóravaló szuper csaladapa,társad sem!!

Ugyhogy minnél előbb lépsz,annál jobban jársz!!


Tapasztalatbol mondom,mert vegigcsináltam!


F

2021. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1%

Inkább a pasinak elvesztegetett idő ez nem egy hölgynek a kérdezonek.

Hosszú távon nem ő a vesztes!

2021. aug. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!