Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulóra a vacsorameghívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra a vacsorameghívás a nő vagy a férfi "dolga"?

Figyelt kérdés
Már lassan 8 éve együtt vagyunk, mostanában jöttem rá, hogy ha én nőként nem szervezek közös programokat és nem vagyok figyelmes, akkor ezek a dolgok teljesen eltűnnek a kapcsolatból. 8. Évfordulónk lesz a héten és szeretném, ha közösen vacsoráznánk valahol, mert szeretném, ha kicsit visszatalálnánk egymáshoz.. De kicsit úgy érzem ez részemre megalázó lenne, ha én kérdezem meg és szervezem le megint.. :/ vélemények érdekelnének, hogy mennyire látom reálisan ezt. Vagy a mai világban már tényleg nem számítanak ezek a dolgok? Minden kommentért köszi, trollok kerüljenek légyszi, nem vagyok jó passzban..

2022. jún. 7. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez van és, hogy szeretnéd ha szervezne valamit az évfordulótokra.
2022. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig is így volt. Ha csak említettem, hogy valamikor jó lenne ha elmennénk valahova (kettesben pizzázni, vagy wellness) , de nem szerveztem le, nem lett belőle semmi. Ha konkrét tervvel állok elő, hogy szeretnék elmenni ma vacsorázni veled XY helyre, abban kb annyi fantázia van, mintha le is foglalom az asztalt. Ezt nme írtam, de a pénzen nem múlik, közös kassza.
2022. jún. 7. 08:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét fél dolga. Mi úgy szoktuk, hogy én kezdeményezem a beszélgetést, de nem azért, mert a páromnak ne jutna eszébe, egyszerűen én jóval hamarabb elkezdek tervezgetni, bármi van. Pl. az évforduló 1 hónappal hamarabb eszembe jut, meg hogy asztalt vagy bármit kell foglalni, a páromnak egy héttel előtte jutna eszébe programot szervezni :D.

Én a helyedben inkább beszélgetni ülnék le vele, és elmondanám a problémámat, meg hogy szeretnék, ha kicsit proaktívabb lenne.

2022. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Sok férfi arra se emlékszik, hogy mikor van. Lehet, hogy ha pár nappal előtte finoman jelzed, akkor meglep valamivel.

"Drágám, gondoltad volna, hogy x-én lesz 8 éve, hogy együtt vagyunk? Szerinted mivel ünnepeljünk?"

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2022. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy 8 éve hogy alkothattok egy párt, ha egy vacsoraszervezés is problémát okoz. Béla, 13án lesz az évfordulónk, amit szeretnék veled kettesben egy romantikus vacsorával megünnepelni. Foglalnál kérlek egy asztalt,mindegy hogy hol, lepj meg😉
2022. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5ös írja.

Figyelj szivem, lesz az évforduló és jó lenne kettesbwn vacsorázni valahol. Tudnál kérlek asztalt foglalni? (Ekkor meg ekkor érek rá)


És most jön a lényeg: várd meg hogy megszervezze és ne csináld meg hamarabb

2022. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként sem okoz problémát leszervezni egy évfordulós vacsit, meglepetés pikniket vagy bulit. Persze mióta gyerek is van, ez némi szervezést igényel, de megoldom. És totál nem érdekel, hogy a másik esetleg visszaadja-e vagy sem, ő meg másban adakozóbb. Viszont 12 éve együtt és 10 éves házasok leszünk az idén, de a mai napig emlegeti pl a meglepetés bulit amit a 30. meg a 40.-dik születésnapjára szerveztem neki. Szóval nemcsak mindig a férfinak kell szervezni, jól esik nekik, ha a nő is odateszi magát.
2022. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És pl van olyan évforduló, ahová ő foglal asztalt, de ha éppen én gondolok rá, akkor én. Nem várom el tőle, ha én csinálom akkor meglepi, ha ő akkor rendszerint tudok róla mert nem egy nagy szervező, de a szándék a lényeg, meg az idő amit együtt töltünk.
2022. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de bevallom, hogy ilyen jellegű programokat mindig a párom (férfi) szervez meg.Egyszerűen nálunk így alakult ki, ő sokkal kezdeményezőbb nálam.

Általában úgyszokott lenni, hogy ő kitalál egy programot és leszervezi, nekem csak jól kell érezni magam.Más esetben több programot talál ki, és akkor én választom ki melyikhez van inkább kedvem.Nekem megfelel ez a rendszer, mi inkább "hagyományos" beállítottságúak vagyunk, nekünk így jó.

Szerintem ez fordítva is működhet, nem számít ki milyen nemű.Az a lényeg, hogy mindenkinek megfeleljen.

2022. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez ilyen. A nő dolga a tűz életben tartása. A férfiak erre alkalmatlanok.
2022. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!