Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők mindig puszilgatni és csókolgatni a párjukat?

Figyelt kérdés
Lett egy új barátnőm aki állítólag rettentően csinos, valóban szerintem is szép lány csak az zavar hogy állandóan bújni meg csókolgatni akar, de az eddigi összes barátnőm mindig csókolni és bújni akart én meg Gyűlölöm ha hozzám érnek..(ezért lett eddig vége az összes kapcsolatomnak)
2022. jún. 7. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne aggódj,ez se fog sokáig tartani :'D
2022. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Talán felkereshetnél egy pszichológust ezzel a problémával. Ha van valami oka, hogy ennyire elutasítód a fizikai kontaktust még a szeretteiddel is, akkor azt segíthet feloldani.
2022. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Ettől félek én is..

2. Nem vagyok bolond...

2022. jún. 7. 11:08
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szereted ha hozzád érnek,hogy szexelsz?Írásban?
2022. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Szex az más, ott csak aktus van..ott sem szeretem az érintkezést csókokat..
2022. jún. 7. 11:15
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy kész főnyeremény lehetsz 😏
2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Szóval 2022-ben még mindig ott tartunk, hogy csak a bolondok járnak pszichológushoz? Meg is érdemlitek, hogy nyomorúságos életetek legyen, ha nem vagytok hajlandóak tenni azért, hogy jobb legyen.
2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert általában az egészséges ember keresi a másikkal a fizikai kontaktust, aki tetszik neki. Nem ők a furák, hanem te vagy a kivétel. Ha téged ez ennyire zavar, akkor keress fórumokon olyan párt magadnak, aki szintén ennyire érintésfóbiás.
2022. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt már érintésfóbiás (talan autista beütéses?)barátom.

Tiszteletben tartottam azt is hogy sacc fél méter alvásnal köztünk a távolság meg minden exe is betartotta a "szabályait".

Szexben viszont jo volt vele néha megesett csók is, de mint szexuális izgalom miatt.

Egy idő múlva..kezdtem inkább a másik szobában aludni és beadtam azt hogy az a szoba nekem jobban tetszik mert olyan bunkeres, ki volt rajta akadva, de kezdett a hideg is kirázni attol hogy vele aludjak, néha haza mentem aludni megint kam indokokkal.


Aztán ahogy lecsengett a kaocsolat drámák szakítás miegyéb és lett olyan barátom aki első nap elmondta husszor is hogy szeret, benutatott a szüleinek és szerelmes zenét berakva azt nekem énekelgetve, állandóan szorosan ölelve aludt velem a kezdeti love bombingban, én ugy éreztem magam mintha sivatagi szomjúhozót a kiszáradásos halál előtt töltenének fel vízzel. Az az eufória leírhatatlan.

Azóta már azért nem ugy alszunk mint aki ugy ölel mintha utoljára ölelhetne, de gyakorta megmaradt a szeretet szerelem mindenféle testi kifejezése is így 1 év múlva is.


Szinte sajnálom az érintésfóbiás barátom hogy nem ismeri az ölelés bensőséges érzését, komolyan nem.tudja mi az. Probált volna néha ölelgetni de az olyan voot mint amikor egy halott rámteszi a mozdulatlan karját. Abszolut nem megy át neki az érzés. Valami dns vagy génrendszeri hibája lehet.fura egy ember.

2022. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

*érintésfóbiás exem

Komolyan nem tudja mi egy ölelés értelme lényege érzése.

2022. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!