Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők mindig puszilgatni és csókolgatni a párjukat?

Figyelt kérdés
Lett egy új barátnőm aki állítólag rettentően csinos, valóban szerintem is szép lány csak az zavar hogy állandóan bújni meg csókolgatni akar, de az eddigi összes barátnőm mindig csókolni és bújni akart én meg Gyűlölöm ha hozzám érnek..(ezért lett eddig vége az összes kapcsolatomnak)
2022. jún. 7. 11:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez még nem pszichológusi téma. Ha csak nem a kérdező azt szeretné megérteni, hogy mi a háttere annak, hogy ő ilyen lett. Viszont teljesen normális, hogy valaki nem igényli a tutujgatást, meg az is, hogy valaki inkább tapadós fajta.


Kérdező, egyszerűen csak olyan párt kell találnod, aki hasonló beállítottságú, mint te.

A mostani pároddal meg beszéljetek erről, szeretetnyelvekről. Neki az érintés nagyon fontos, úgy tűnik,te viszont más módon érzed magad szedetettnek. Ezeket meg kell beszélni... aztán ha nem juttok megoldásra, akkor nincs értelme szenvednetek a különbözőségeiteken.

2022. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Azoknál is van egyfajta birtoklási vágy, e mellett a "kirakatban" mutatni kell, hogy "mennyire szeretem, mennyire az enyém ez az ember". Aztán, hogy otthon mi zajlik a 4 fal közt, az mellékes...
2022. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Fantasztikusan választott ez a lány. 😂 Majd rájön.
2022. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Tudod ki szexelne ilyen rideg fazonnal "csak aktus van". Jaa a p*na érintése az jóleső, de egy csóktól menekülsz. Nem tudom milyen nő marad melletted de a legtöbbnek igénye van a testi kontaktusra. Hosszútávon hiányérzete lehet emiatt.
2022. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Jezus maria. Hogy zajlik az előjáték? Hogy nedvesíted be a nőt ha se csók, se bújás semmi? Nyers reszelést képzelem mennyire élvezi 0 előjátékkal, csóri.
2022. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15. Magával játszik..hozzám ne érjen...
2022. jún. 7. 13:20
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Már mindent értek. Jó játszást magaddal.
2022. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Aha, hát ezek a képzeletbeli nők tényleg nagyon bújósak. Próbálj meg koncentrálni és elképzelni valami ridegebb flegma csajt, úgy lehet élvezetesebb lesz a recskaparti.
2022. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Troll kérdés.
2022. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem pszichológus kell ide, hanem egy normális barátnő.
2022. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!