Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érvekkel, milyen módszerrel tudnám felhívni párom figyelmét, hogy változtatni/változtatnunk kellene pár dolgon? Mi a leghatásósabb? Elsősorban pasik válaszát várom, hogy mivel lehet rájuk legjobban hatni?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben sokat dolgozik, s emiatt nem is hibáztatom,pár nap és lezárul a munka amin melózik, a én utána terveztem, hogy leülök vele egy beszélgetésre. Addig nem akarom ezzel terhelni.

Úgy érzem , hogy távolodunk egymástól, nem beszélgetünk, ha megjön melóból akkor arra van ereje, hogy elmegy horgászni, de a szexhez már fáradt. Ha itthon van tv-t néz, vagy alszik. Én meg itthon vagyok az egyéves kisfiunkkal, és tényleg mindent megpróbálok(kedvenc vacsi, szexi fehérneműk), de nem hat igazán semmi. Ha elaludt másnap azt mondja miért nem ébresztettem fel? stb...nem akarok oldalakat írni.Tudom, hogy szeret, én is őt, de vmi nem jó.


2010. szept. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hétvégén is dolgozik? mert, ha nem, akkor a gyereket rásózni a nagyszüleire és egy romantikus hétévét tartsz.
2010. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy valóban fáradt-e, vagy az csak kifogás.


Ha valóban annyit dolgozik, akkor a legokosabb, ha hagyod aludni. Lehet valaki annyira fáradt, hogy ne kivánja. Nem elsősorban a fizikai fáradtságtól, hanem a monoton, egyhangú, mindennnapos munka okozta szellemi fáradtságtól van ilyen. A beszélgetés hiányából én erre gondolnék,és ezen semmilyen női praktika nem segít (sőt, idegesítő). A pihenés igen, és vissza kell venni a tempóbol.

Tudom a fiatal anyáknak is fárasztó sokminden, de a fiúk erre egész másképp reagálnak. Ők inkább magukba fordulnak, ha nem megy simán minden.


Ha meg a fáradtság csak kifogás lenne, akkor imádkozz sokat.

Nem segít, de legalább elmondhatod, hogy te mindent megtettél. Lehet, hogy megunta a családapa szerepet.


De inkább az elsőre tippelnék. Hagyd pihenni, vagy vegyetek vissza az igényeitekből.

Az utobbit javasolnám.

2010. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

NEm helyre gondoltam, ahol beszélni tudnék vele. Hanem, hogy gondolok arra ne ordítsak vele, ne bögjek közben(mondjuk vitánál nehéz megállnom), hogy lenne hatása a mondanivalómnak?

2010. szept. 19. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent jól csinálsz, egyéves gyerek sem kisebb meló mint az ő munkája, plusz mellette adsz magadra. A változást mindkét félnek akarnia kell. Vagyis próbálkozz még egy darabig, ha nem javul semmi, akkor ültetsd le, és kérd, mondja el mi változott benne, bármi is az, kérd egyenesen bele az arcodba.
2010. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy nem erre a válaszra számítanál, de így mondd el neki, ahogy most nekünk.

Ennyi.

Ez így tökéletes.

Mond el neki mire vágysz.

2010. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én párom ugyanez volt

rengeteg melo néha hétvégén napközben rokonlátogatás alatt elaludt!

ki van merülve, így tényleg nem figyel úgy oda rám, ahogy kellene

amit én tettem:

kitűztem egy célt

kell egy közös ingatlan

ahhoz pénz

az külföldi munkából

mivel jó szakmai háttere van, kiment dolgozni értünk

betegesen féltékeny lett

erre kidobtam

most bizonygat, fogadkozik, udvarol, imád és el akar venni.

ez csak egy példa volt

a megbeszélések nálunk csak arra vezettek, hogy szabadidejét próbálta mind velem tölteni, de az is olyan lapos volt. szóval eredmény nulla.

Gondolom nem kell külföld a ti gondjaitokhoz, én csak példát akartam arra, hogy DRASZTIKUS eszközökkel a legaljáról fel lehet kavarni egy kapcsolatot.

mi újra ottvagyunk, amikor megismert. szerelmesen, reménykedve

nos

hajrá

elsőnek kipróbálhatod a nagy megbeszélést, és nézd meg magad 1 hónap múlva.

ha sikerült, akkor gratulálok

2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem küldhetek privát üzenetet neked vagy nem beszélhetünk másképpen... A helyzet az, hogy én pont ugyanezt érzem csak én a férj vagyok egy hasonló kapcsolatban. :(
2010. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsónak!

Miért ne küldhetnél privátot? A kérdésem alatt, ott van, hogy e-mail küldése a kérdés kiírójánalk!

Érdekelne a véleményed.

2010. szept. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!