Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a leghatásosabb tippetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leghatásosabb tippetek a csalódás gyógyítására?

Figyelt kérdés
Nem az időre gondolok...sajnos túl sokat csalódtam 1 nap leforgása alatt..mit tegyek hogy jobb kedvem legyen?
2010. márc. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress pozitív, akár apró dolgokat.Gondolj másra, barátaiddal beszélgess sokat.

L18

2010. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zene,haverok :)
2010. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
pár sör + whiskey + zene. nekem bevált
2010. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 megoldás van.

1, Ha 16 éves világfájdalommal élő msn en járós nemtomki vagy akor ne akarj meggyógyulni, holnap ugyis "ér még csalódás"

2, Ha normális életet élsz és ez ritka alkalmak egyike, akor próbálj meg olyan tevékenységet folytatni ami maximális koncentrálást igényel!Így elvonja a figyelmedet az aktuális gondokró.Légy minél többet társaságba. hirtelen ennyi jutott eszembe

19/F

2010. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)20 éves vagyok és lány...
2010. márc. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!