Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire avatod be a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire avatod be a párod a te családod ügyeibe?

Figyelt kérdés

Persze ahol már több éves ( 5 év feletti) a kapcsolat és együtt éltek, de nem vagytok még házasok.


Mennyire mondod el esetleg a te családod gondjait vagy ezzel kapcsolatos dolgokat?

Volt amit nem mondtál el?


2022. jún. 9. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban tud róla. Húgom ha valamit bizalmasan oszt meg velem, arról nem számolok be a férjemnek. Nem neki mesélte, nem beszélem ki.
2022. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ami fontos elmondom neki
2022. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Én pár hét után elmesélek kb mindent. Elég könnyen megnyílok.
2022. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

A páromtol fugg. Ha ő engem nem avat bele én sem fogom őt.


Vagy ha ő visszaél informáciokkal pl hajlamos egy egy incidens miatt a csaladomat lenezni vagy nekem kritizálni akkor sem avatom bele.

2022. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
*Ha értőképes, vagy pláne hasonlók vannak náluk is mint nálunk, akkor mivel mindketten átérezzuk a másik helyzetét, akkor vagyok nyitott csak.
2022. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent elmondok, mivel a párom is a családom. Viszont azt, hogy milyen mélységeiben osztom meg vele, az az információ bizalmasságától függ. Hülye példa, meg ilyen nyilván nem történt, de azt elmondanám, ha a testvéremnek válságban lenne a házassága, de azt már nem mondanám el, hogy azért, mert a felesége nem hajlandó vele nyilvános helyen szexelni.
2022. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tud, ami eszembe jutott. Én is tudom az ő élettörténetét. Nem vagyunk rá büszkék, de ez is a múltunk része. A szar apák és a primitív rokonság
2022. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán vannak titkaink egymás előtt. Akkor szoktam csak elhallgatni valamit, ha anyósom megkér, hogy ne mondjam el a fiának. Pl. ha valamelyik balhés testvéréről kiderül, hogy megint hülyeséget csinált. Náluk a családban ebből van a legtöbb probléma, hogy sokan vannak testvérek és ebből van legalább 3, akikkel állandóan gond van. Anyósom mindegyik gyerekét próbálja támogatni a maga módján, ez viszont az én páromnak nem tetszik, mert szerinte (jogosan!) már mindenki felnőtt ember és ne az anyjukon élősködjenek. Anyósommal elég jó a kapcsolatom és sokat mesél a testvérek bakijairól, de mindig megkér, hogy ne adjam tovább a páromnak. Én pedig ezt tiszteletben tartom, bár hozzáteszem, eddig minden kiderült, hiába a titkolózás, előbb-utóbb minden kiderül és nem tőlem.
2022. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megbeszélünk. Nem értem, hogy hogyan lehetne elkerülni a család témát, meg mi értelme lenne?
2022. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést, egyáltalán mi ez hogy 5 év feletti kapcsolatra vonatkozik. Alapvetően szükséges a párod családi hátterének megismerése ahhoz, hogy a párodat megismerd. Márpedig akit nem ismerek teljesen, azzal el se kezdek hosszabb távon gondolkozni.

22F

2022. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!