Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál ha kiderülne a párod ad haza pénzt rendszeresen de nem tudsz róla?

Figyelt kérdés

Együtt éltek de külön kasszán.

Értem én hogy kell a szülőket támogatni amivel nincs baj, meg h külön kassza lévén nincs közöm a pénzéhez.


De ez azért mégse így van, mert ha ő neki gondja lesz, akkor nekem kell kisegítenem,mert elfogyott a pénze,( holott ha nem ad haza akkor még lenne a pénzéből) na és innentől már engem is érint h rendszeresen ad haza pénzt, mert nem mondhatom h nem segítelek ki..


( itt mindenki ravagja h azért külön kassza mert nincs közöd mire költi a pénzét) Persze nincs közöm de együtt élünk..


2022. jún. 9. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
De van közöd. Pláne ha utána neked kell pótolnod.
2022. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Van közöd hozzá. Hiszen rád is hatással van.
2022. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem helybol zavart jogy a vyerekink elol akarná elvenni hogy az anyja es a saját házát épitse, meg arra gyujtenek.


Most van en vagyok a csaladja vagy menjen az anyjához akkor


Ott is hagytam

2022. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon is van közöd hozzá. Én azt csinálnám, hogy a saját pénzemből én is elraknék magamnak minimum annyit, amennyit ő a szüleinek küld és csak a többit tenném a közösbe.
2022. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*vagy en vagyok a családja vagy az anyja.
2022. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva megdöbbennék és csalódnék. A szülei fejenként többet keresnek mint mi együtt, szóval nem igazán érteném.
2022. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem gondolhatjátok túl komolyan a kapcsolatot, ha együtt éltek, de külön kassza van. Ez így csak bohóckodás.

Amúgy jó lenne tudni a konkrét összegeket, mert ha megvan neki a nettó 500 és abból ad 100 mondjuk az okés. De ha csak netto 250 van neki és abból 50, az sok...

2022. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

#7

Ez nem komolyangondolás kérdése. Mi pl. komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, de nem akarjuk egymást hívogatni napközben hogy vennék a közösből egy cipőt, xboxot, akármicsodát, nem gond-e... Egyszerűen kényelmesebb ha a saját pénzünkkel szabadon gazdálkodunk.

2022. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanannyit tenne a közösbe, mint én és nem kellene emiatt soha semmit "kipótolnom" (mint ahogy nálunk van a párommal), akkor nem zavarna. Mi nem is számolunk el egymás fennmaradó pénzével, de mivel ugyanannyit keresünk így elég könnyű.

Egyéb esetben zavarna, hiszen így engem is érintene.

2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi házasok vagyunk és külön kasszán. Hozzáteszem, újrakezdők, neki 2 gyerek, nekem 1. Ő vállalkozó, én alkalmazott. Nem azonos feltételekkel éltünk már megismerkedéskor sem. És tartjuk magunkat a hosszú barátság alapja a pontos elszámolás elvhez. Jó nyilván nem 1000 ft-ra és hol ő fizet étteremben, hol én, de ugyanannyi pénzt teszünk a bevásárlós pénztárcába és felesben fizetjük a bérleti díjat, rezsit. Többi meg ahogy alakul, de kb egál.
2022. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!