Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete találkoztunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete találkoztunk a barátommal. 37 évesek vagyunk. Ha nem tetszik neki valami ilyeneket mond/ír hogy fagyatékos. Vagy hogy baszod. Rámfogja hogy miattam,én hozom ki belőle. Szeretem,azt mondta hogy ő is szeret. Otthaggyam, igaz?

Figyelt kérdés
Meg ilyeneket hogy:" Ki a családom bolygatja, nem érdemel szép szót". Ugyanis van 2 gyereke. Nem lehet őket megemlíteni mert"mi közöm van hozzá?". Múltkor azt mondta valamiért hogy hülye picsa. Én soha nem mondtam soha ilyet. Se hasonlót. Semmi csúnyát, rosszat.Rámfogja hogy miattam. És akkor azt mondja hogy szeret. Én is szeretem, jó vele lenni,de ez a dolog... És ha azt mondom hogy ennek nem lesz jó vége azt mondja hogy fenyegetem. Nem akar"elengedni" mert kellek neki, tetszek neki, szeret. Ha már az elején ilyen...az elég gáz.. nem tisztel, igaz? Tudom, lehet hogy hülyének néztek de gondolkodom hogy mi legyen mert ez nem lesz jó.
2022. jún. 9. 13:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Lenéz. Az ilyenekkel nem letezik egyenrangu kapcsolat. Valszeg nem véletlen hagyták is el.

A sértettségét (gondolom az asszony be is olvasott neki es kidobta mint macskat sz.rni)meg más nőkön vezeti le.

2022. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is kidobod majd akkor megint más nőket fog szidni. Mert rajtuk tölti ki. Ebben a spiralban van.
2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Eszedben ne legyen vele maradni.
2022. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
És te mi a fenéért vagy ezzel a gyökérrel?
2022. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jövője nincs ennek a kapcsolatnak!
2022. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál, nekem elég rossz embernek tűnik. Én barátkozni sem szoktam ilyenekkel, nemhogy párkapcsolat.
2022. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

"mert kellek neki, tetszek neki, szeret"

Igen, én is, akit szeretek, azt fogyatékosnak szoktam nevezni.


Basszus, gondolkodj már!

Értem én, hogy kapcsolatfüggő vagy, meg Stockholm-szindróma, de nézd már meg, hogy mi van! Te nem is őt szereted, hanem azt, aki szeretnéd, hogy ő legyen. De ő olyan soha nem lesz.

2022. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Még kérdés, hogy mit tegyél?!
2022. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok lehet. Meg pl ha kérdez valamit, nem értem hogy miért kérdezi. Visszakérdezek hogy miért. Erre azt írja hogy "mert kérdeztem!". Tényleg,lenézhet. Már az elején is ilyen volt, először nem is akartam vele találkozni de aztán találkoztunk. Tetszenek a szép szavai de a csúnyák nem
2022. jún. 9. 13:26
 10/36 A kérdező kommentje:
Sokszor normálisan beszél meg szokott kedves lenni de sajnos nem mindig. És akkor rámfogja hogy miattam
2022. jún. 9. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!