Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha van egy barati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha van egy barati tarsasag ahol van egy kapcsolatban levo par, viszont a fiú azt mondja egy masik lányra hogy szépnek találja, akkor van ra esely,hogy majd megcsalja azzal a lannyal?

Figyelt kérdés
Vagy hogy mukodik ez a ferfiaknal?
2022. jún. 10. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de simán megmondom ha valaki jó pasi és bejön nekem külsőre.

Ettől még nem csalom meg a párom mert szeretem 🤷‍♀️

2022. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat igen de ha egyre tobbet látod a masik embert es szemelyisegre is bejon akkor nem fog elkezdeni erzeseket táplálni iránta? Tényleg nem vágom ezeket a dolgokat hogy jatszodnak le egy ferfiban, nyilvan mindenkinél lehet más is akár, csak tapasztalatokra vagyok kivancsi.
2022. jún. 10. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert van párkapcsolatod még nem lesz csúnya számodra minden más nő a világban. A megcsalás pedig ebből még véletlenül sem következik.
2022. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sok szép nőt látok, a társaságunkban is van egy nő aki kifejezetten bejön külsőre, a személyisége is jó, viszont vonzalmat nem érzek iránta. Ezért nem is tudnám de nem is akarom megcsalni a párom.

Szép a csaj, bejön, jókat nevetek vele, viszont a szikra csak a párom mellett van meg. Nála érzem azt az erős kémiát.

2022. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esély mindendre van, ennyire ne legyél féltékeny
2022. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen erre nem is gondoltam! : D
2022. jún. 10. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy HOGYAN mondja. Szerintem csak az, hogy azt mondja valakire, hogy szép... az lehet egy ténymegállapítás is, bármilyen plusz érzelem nélkül (sőt, nem is biztos, hogy szimpatikus nekem belsőre mindenki, aki külsőre igen), és az is lehet, hogy csak vigasztalja a lányt, amiért szerelmi bánata van és kedveskedni akar.


Ha már azt látnám, hogy kocsányon lógó szemekkel bámulja, vágyakozva nézi, zavaróan nyal neki, akkor készülnék fel a legrosszabbakra.

2022. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen is bármikor dolgozhat az ember szép kolléganők között. És velük sokkal többet van, mint egy baráti társasággal.
2022. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!