Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk van az embereknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van az embereknek a fétises kérdésekkel?

Figyelt kérdés

26 éves feeder fétises nő vagyok, és ilyen kapcsolatban élek, ahol a páromat hizlaljuk. Tettem már ki kérdést ide (3-at is), de már az elsőnél is az volt az első válasz, hogy unjátok már, és hogy mindet ugyanaz az ember teszi ki. Hát elmondanám, hogy én már 2-3 ilyen kérdéskiíróval leveleztem, és teljesen különböző személyekről van szó nem csak a nevük, de az írásmódjuk alapján is. Miért ilyen hihetetlen, hogy többen vagyunk?

A másik kedvencem, hogy én ráerőszakolom a fétisemet másokra, tönkreteszem, stb. Akivel együtt vagyok, az ugyanezt csinálná ha nem lennék, csak mással. Ezt is nehéz elfogadni? Jó, egészségtelen, de az ő teste, miért baj, ha élvezi és ezt megosztja azzal, aki szintén élvezi?


2022. jún. 13. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"...Jó, egészségtelen..."


Egyéb kérdés?


Ja mellesleg tudtad hogy a cukorbetegség károsan hat a potenciàra?

2022. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm, aki a volt osztálytársamat eteti. A csaj már utalja magát, rosszul van a saját testétől, nulla az önbizalma és az egészsége is egyre romlik.

A legtöbb fetis mindkét félnek élvezetes, ez a másik megalazasarol, megbetegitesetol és ellehetetleniteserol szól, úgyhogy semmilyen formában nem toleralom sem a fetist sem azokat, akik szerint ez rendben van.

2022. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, egészségtelen, de az ő teste, miért baj, ha élvezi"


Ha szeretek valakit, akkor nagyon is fontos nekem, hogy egészséges legyen, márpedig a magas túlsúly előbb vagy utóbb egymás után hozni fogja a betegségeket.

2022. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert nem te írsz ki egyedül ilyen kérdéseket és nem lehet tudni, hogy most egy felhasználó nyomatja-e egész nap - mert nyilván így nincs értelme.

Másrészt mert a ti fétisetek egészségtelen a testre nézve.

2022. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert tönkre vágod ezzel más egészséget. Pl egy láb fétises ,vagy kéz , comb nem káros , de a tied az nagyon az.
2022. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízás okozta betegségek: szívbetegség és stroke; magas vérnyomás; a cukorbetegség különféle típusai; rák; az epehólyag és a vesekő betegségei; osteoarthritis; köszvény; légzési problémák, alvási apnoe (amikor az embernek rövid időszaka van, amikor alvás közben nem lélegzik) stb stb.... hosszan lehetne sorolni, plusz ezek melléktünetei, no meg a lelki károk. Mert úgyis éri attrocitás és a betegségek is megviselnek lelkileg. Valamelyik jobban is, mint fizikailag. Akit utálok se tennék vele ilyet, nemhogy akit szeretek... csupán ennyi a baj.
2022. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A fétisekről mindenkinek eltérő a véleménye, de van olyan, ami már tényleg szakember után kiált és ez pont olyan.

Ne mondja nekem senki, hogy nem beteg dolog olyan fétissel élni, aminek következményeibe a másik bele is halhat.

Ne mondd már, hogy szereted! itt az nem releváns, hogy akkor mással csinálná, ha ennyire beteg vágyódásom lenne, terápiára mennék és egészen biztosan nem arra élveznék, hogy a páromat a sírba etetem.

Magadnak is fenntartasz valami koporsószeg hobbit, vagy csak a kedvesed dögöljön meg, hogy neked jó legyen?

Az ilyesmihez képest egy mezei lábfétises labdába sem rúghat, bár nekem nem fér bele egy fétis sem, elfogadom, hogy létezik.

Ha kölcsönösen megtalálja egymást a pár, nekik biztosan jó az úgy, egészségükre, de még aki a pelenkára izgul sem öli meg szépen csendben a fétisével a párját, elvannak, mint Marci hevesen és amíg nem nekem kell átpelenkázni a 90 kilós Horváth Jóskát, pont nem érdekel.

Igen, ez undorító, akkor is, ha a másik fél tényleges, aktív közreműködésével, esetleg örömével is történik (és nem csak úgy csinál, mintha, mert alárendeli magát, bálványozza a férfit és nem akarja elveszíteni), hiszen az egészsége a tét.

Szexuálisan izgulni valamire, ami konkrétan életveszélyes, pedig gusztustalanul önző dolog (klasszikusan az, amit tényleg ki kell kezelni, vagy ha nem lehet terápiával sem, hát megtanulni elfojtani a másik fél érdekében) és bár biztos a bázisugrás sem veszélytelen, azt az ember maga csinálja, a saját testi épségét teszi kockára az ejtőernyős is, te viszont a másik testén és annak rohasztásán élvezkedsz, nem a sajátodat vágod tönkre egy életre, nem a magadét áldozod be, annyira fasza csákó nem vagy azért és itt tök lényegtelen, hogy élvezi-e a másik fél is esetleg.

2022. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 harebell ***** válasza:
100%
Én bdsm kapcsolatban élek, sok fétisem van, nem szoktam ítélkezni más fétisekkel kapcsolatban sem. Viszont semmi olyat nem tudok elfogadni, ami maradandó kárt okozhat az egyik félnek vagy az egészségét veszélyezteti, AKKOR SEM, ha az ő beleegyezésével történik.
2022. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, egészségtelen, "


Pontosan ez a baj.

2022. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Van akiből undort vált ki, van aki irigykedik, hogy mások felvállalják. Egy biztos: akit hidegen hagy, az nem kommentelget alájuk valami mocsadékot.
2022. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!