Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennek a csajnak mi baja van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennek a csajnak mi baja van?

Figyelt kérdés

Tavaly Decemberben dobott. Én idén Januárban összejöttem egy másikkal. De az a másik csaj nem volt egy nagy szám, így kivágtam. Aztán a régivel újra összejöttünk. Ő tudta is, hogy én ismerkedtem mással, még külön voltunk. Vasárnap izéltunk, azt elővette a sikosítót. Hát mondom pont ilyen volt annak a másik csajnak, aki év elején volt. Errő ő elvert. Mert azt mondta, arról nem volt szó, hogy le is feküdtünk. Hát miért, mit hitt? Hogy azzal a másikkal sakkoztunk, meg pókereztünk? Most meg nem áll szóba velem. Mert ő egész éjjel nem aludt, amiatt hogy én elkottyintottam, hogy megizéltam azt a másikat.

De most mi a baja ennek a mindzsónak? Ő dobott. Aztán meg baj, hogy én ismerkedtem mással?



2022. jún. 14. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Téged ver es erdekel hogy mi a baja? Ki kell dobni mint macskát sz.rni ezt is.
2022. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy kategória vagytok értelmileg a fogalmazásod alapján.
2022. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy értelmes kapcsolat...
2022. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy előkerült a síkosító Ilyenkor nem szabad szólni csak hozzá készülni a kúrához.
2022. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A ti kulturális közegetekben (ami így ránézésre a lilazakós menedzser, a cigányság, a szappanopera-függő proli vagy az alkoholista falusi szint között mozog) - már, ha ezt annak nevezhetjük - teljesen elfogadott ez a viselkedés.
2022. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
5. Ilyen közegekben a nők nem verik a férfiakat. Nekem ez a sztori sántít. Szerintem kamu.
2022. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.


Ritkább, de létezik ilyen. Romáéknál sokszor hallani, hogy a "gizda" csávót elveri a tőle jóval erősebb fizikumú (kövér) barátnője, felesége. Falusi alkoholistáknál mondjuk ez jóval ritkább, ott a gyakoribb férfi a feleségét veri eset van, de ha a feleség erősebb, akkor ő fogja elverni a férjét.


Még ritkább, de olyat is ismerek, aki alapból olyan férjet választott, akin uralkodhat, akit játszi könnyedséggel tud elverni, fenyegetni, mert egy gyomorbeteg, 50 kilós valaki, míg a feleség majdnem a duplája, széles vállakkal, és olyan stílussal, hogy menekülsz előle, ha egy légtérben vagytok (általában valami viccesnek gondolt sértéssel vagy mordulással indít). Én is kerültem.

2022. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha meg akarsz dugni valakit, ne hasonlítgasd egy másik nőhöz, méf a síkosítóját se 🤣🤣
2022. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tavaly Decemberben dobott.

Ha már egyszer dobott, a helyedben nem kezdtem volna újra vele.

2022. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kolompár vagyok én is. Nálunk ugyanez van csak báttyám nője jár át mindig egy kiadós verésre.
2022. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!