Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hogy a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hogy a párom egy csomó csajnak a képeit beszivezi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy gyerekes problémának tűnik, de engem zavar, hogy a párom egy csomó nő ismerőse képeire szivecskéket nyom, ahogy az enyémekre is, szóval tulajdonképp ugyanolyan visszajelzést ad nekik, mint nekem. Ő nem érti, mi ezzel a gond, azt mondja, hogy nem beszél ezekkel a nőkkel rendszeresen és pláne nem találkozgat velük.
2021. okt. 16. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem férfit kerestél magad mellé?
2021. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kicsit túlreagálod, főleg ha tényleg ismeri is a nőket. Emberek szokták kedvelni az ismerőseik posztjait.


De ha nagyon zavar, próbálj meg ismét beszélni vele. Ez azért nem olyan dolog, amiről ne tudna leszokni.

2021. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%

Attól függ milyen képeket lájkolgat.

De ha szerett igazán nem tesz olyat ami neked rosszul esik.

Vagy ellenkező esetben azért szerintem neki sem tetszene ha te lájkolgatnád pasik képét

2021. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem reagálod túl. Számomra visszataszító az ilyen viselkedès, nem is èrtem mi èrtelme van szivecskèzni random nők kèpeit. Ok, ismeri őket, de nem beszèlgetnek, nem tartják úgy a kapcsolatot.
2021. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is rosszul esne, beszéld meg vele, hogy legyen szíves figyelembe venni azt is, hogy neked ez fájó pont.
2021. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy gyerekes problémának tűnik"


Mert az! Nőlj fel.

2021. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az is fura, ha egy független férfi csinálja ezt. Ha egy kapcsolatban lévő, az meg egyenesen visszataszító.
2021. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
reklamálj zuckerbergnél...baromi sokat árt a facebook a kapcsolatoknak...
2021. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalak használóinak legnagyobb problémája. Képzeld van olyan közösségi oldal ahol csak szívecskékkel tudod jelezni a like-ot.


8-as :'D ne már, azért ma eszembe jutott D-kosár, miközben kerestem a városban az öko kukákat, és még mondtam is a néninek hogy csak csekkoltam a kukát, de azt nem kötöttem az orrára, hogy azért mert a befőttes üvegeket nem dobnám a sima kukába.


D-kosár meg képes volt gumi után kutatni, ha igaz és nem csak uantkozó tinédzserek kitalálása volt, hogy nincs gumi akkor a neki tetsző pasinak és a barátnőjének nincs is intim együttléte.


Szerinted egy facebbok egy természetes típusu ember kapcsolatát mennyiben zavarja? Tudomásul veszik, hogy lesz aki csámcsog majd rajtuk és slussz, de az is igaz, hogy akinek komoly az nem is többed magával fog párkapcsolatban élni a facebokon, hanem privát módon éli meg a párkapcsolatát.

2021. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* unatkozó tinédzserek
2021. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!