Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért viselkedtek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért viselkedtek így egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgettünk, érdeklődött a dolgaim után, ha vmi történt vele azt kérdés nélkül újságolta :D , udvarias volt, sokszor bámult engem, ha poénkodott akkor mindig rám nézett, nevetett a hülye vicceimen :D


Ezek alapján azt hittem érdeklem, de kb lekoptatott...


2010. szept. 19. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy lekoptatott? Mondta, hogy nem akar veled többet találkozni?
2010. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem. Írtam neki és nem válaszolt....
2010. szept. 19. 17:30
 3/18 A kérdező kommentje:
És ennek már 2 hete
2010. szept. 19. 17:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom, hogy bizonytalan a dologban, nem tudja mit akar és félénk is. Nem írt vissza egyből, mert nem tudta mit írjon, aztán ahogy teltek múltak a napok, addig halogatta, hogy már nem írt vissza. Tudja a srác, hogy neked ő tetszik, vagy legalább sejti?
2010. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is jártam márígy, sokukon tényleg nehéz kiigazodni.
2010. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szerintem sejti, mert próbáltam a közelében lenni amikor lehetett, szintén érdeklődtem a dolgai után, egyszer mondtam is neki hogy menjünk együtt valahova (ami sajna nem jött össze)

Csak nekem ez így olyan kellemetlen, hogy írtam neki de ő nem válaszolt. Mert úgy jön le, hogy én kerestem őt, de ő meg arra sem volt képes hogy visszaírjon. Meg lehet így azt is gondolhatja, hogy "szerencsétlen csaj itt írogat nekem, és lehet azóta is arra vár, hogy válaszoljak neki"

2010. szept. 19. 17:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, pont egy hónapja. Írtam neki egy levelet, melyben tudattam vele, hogy tetszem neki, és nem írt vissza.
2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy valamennyire tényleg félénk (legalábbis nem ilyen nagyszájú kis menőmanóról van szó, hanem egy teljesen normális fiúról) + idősebb vagyok nála. De pont ezért kerestem én, mert úgy gondoltam őt zavarhatja hogy idősebb vagyok, ezért "léptem". De közben mégsem csinált semmit.
2010. szept. 19. 17:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hány éves a fiú! Szerintem csak annyiról van szó, hogy nem mer lépni, nem tudja mit tegyen.
2010. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, megkapta-e a leveled...
2010. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!