Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mikor viselkedtek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor viselkedtek így egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A héten feljött pestre egy általam megismert fiú,egy buliban találkoztunk kavartunk,körübelül egy hónapja és azóta beszélgetünk interneten.Két napot töltöttünk együtt,voltunk este kocsmázni,és felvetette h mi lenne ha szexelnénk,belementem.Amikor hazaértünk és lefeküdtünk aludni,nem próbálkozott be,átkarolva aludtunk,simogatott,és puszilgatott éjszaka,de semmi egyéb.Másnap filmeztünk,simogatott,átkarolva feküdtünk,majd búcsúnál megölelt,megpuszilt,csókolóztunk,és mondta h egy hónap és találkozunk.Akkor ezt most mire véljem? Nem jöttem be neki? vagy csak nem akart egyéjszakásnak tekinteni? nem értem
2011. ápr. 15. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt próbálta felmérni, hogy milyen könnyen lehet téged megkapni.
2011. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt akarta, hogy ne hidd, hogy ribinek tekint. Vagy csak havernak tart. Vagy okosan játsszik, és azt akarta elérni, hogy fennmaradjon az érdeklődés. Vagy bátortalan, és nem akart kezdeményezni, esetleg úgy vélte, hogy nem adtad meg "A jelet". Vagy valami más. Ezer oka lehet.

Kicsit kevés az infó, de kb ezek egyikét tudom elképzelni.

2011. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!