Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szerint büdös vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint büdös vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig fürdök és használok dezodort is, de szte nem jót.

2022. jún. 17. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Testszagról beszélünk vagy nem tetszik neki a parfümöd illata... Ha előbbi, amögött esetleg állhat valami betegség is. Nem foglak nyilván távdiagnosztizálni itt, de pl. cukorbetegség, pajzsmirigy-rendellenesség, veseelégtelenség... Ha hónalj probléma, azon meg botox injekciós kezelés segíthet. Én még fasziként is elgondolkodtam már rajta...
2022. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem meg jó illatod van látatlanban ;)


Fura egy barátod van...

🙄

2022. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt covidos? Én a saját szagomtól elpusztulok, pedig mások szerint jó illatom van. Talán semmit nem kell tenned, neki kell belátni, hogy a gond az ő készülékében van.
2022. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg másik dezodort érdemes megpróbálni. Nekem volt, amit a férjem kapott karira és el kellett ajándékozni, mert nem bírtam a szagát.
2022. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a dezodorral van a baj azon könnyű segíteni; vegyél másikat.

Viszont van olyan hogy valakinek a bőre illata nem jön be, és meg fürdés után is büdösnek találjuk, mint ahogy a fordítottja is igaz, mégha kicsit izzadt is, akkor is őrjítő az illata. Ezzel nem lehet mit tenni, ez hormonális. Ami az egyiknek nagyon kellemetlen, az a masiknak meg nagyon vonzó.


Viszont ha eddig szerette az illatodat, akkor lehet tényleg valami bajod van...

2022. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Mond valamit a 3-as. A covid óta én sem bírok egyes szagokat.

Tényleg lehet betegség jele is, de ez elég véglet, minta fejfájásra a google daganatot dobna fel.

2022. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne használj alkoholos dezodort.
2022. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Jézusom...:D
2022. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet megkapta a "baromhimlőt"? :DDD
2022. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Kaja?

Vitaminok?

Gyúrós vegyszarok?

2022. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!